خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
سفیر ایران در انگلستان امروز استوارنه خویش را طی تشریفاتی به ملکه انگلیس تقدیم کرد. رویداد۲۴- سفیر ایران در انگلستان امروز استوارنه خویش را طی تشریفاتی به ملکه انگلیس تقدیم کرد.
امروز در ملاقاتی که با ملکه الیزابت در کاخ باکینگهام صورت گرفت استوارنامه خود را رسما به وی تقدیم نمودم. انگلستان کشور سنت ها و پروتکل‌ها می‌باشد و طبیعتا این دیدار و تحویل استوارنامه نیز دارای پروتکل‌های مخصوصی است.
کالسکه‌های مخصوص سلطنتی برای بردن سفرا و همسران آنها به اقامتگاه سفیر رفته و سپس با طی کل مسیر به کاخ ملکه وارد می‌شوند. طبق رویه‌های دیپلماتیک، سفرا در بدو ورود، با تحویل رونوشت استوارنامه خود به وزارت امور خارجه، کار رسمی خود را بعنوان سفیر آغاز می کنند ولی اصل استوارنامه را در زمان مناسب که معمولا طول می کشد به ملکه می‌دهند.
ملکه انگلستان به گرمی استوارنامه را که به امضای ریاست محترم جمهوری رسیده بود، دریافت نمود و ابراز امیدواری نمود که ارتقاء جدید روابط دو کشور باعث گردد که همکاری انگلستان و جمهوری اسلامی ایران هر چه بیشتر منافع دو ملت را در بر داشته باشد.
در این ملاقات از جمله در خصوص شرایط نوین جهان معاصر و چالش‌های جدیدی که این شرایط برای کشورها در آسیا، اروپا، آمریکا و خاورمیانه ایجاد کرده است، گفت‌وگو بعمل آمد.
ابراز امیدواری ملکه انگلیس برای ارتقای روابط ایران و بریتانیا

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396658

خبر فوق مربوط به رسانهرویداد24 می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم