خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
برخورد دو قطار مسافربری در سمنان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر برخورد دولت با مسببان حادثه قطار سمنان گفت: نبود مدیریت مناسب سیستم حمل و نقل ریلی سبب وقوع حادثه قطار سمنان شد.

ولی الله نانواکناری در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در بابلسر با اشاره به سانحه برخورد دو قطار در ایستگاه راه آهن سمنان و کشته و زخمی شدن ده ها نفر از هموطنانمان در این حادثه اظهار داشت: مدیریت ریلی کشور در این حادثه مقصر بوده و این موضوع باید با فوریت و دقت لازم مورد رسیدگی قرار گیرد.

وی با تسلیت به خانواده های داغدار بازماندگان و آرزوی سلامتی کامل برای مجروحان این حادثه افزود: بی تردید عدم مدیریت صحیح در سیستم حمل و نقل ریلی کشور سبب بروز این حادثه شده و باید به طور جدی با عامل یا عاملان بروز این سانحه برخورد شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا مجلس نیز نسبت به این موضوع عکس العمل نشان خواهد داد یا خیر گفت: مجلس شورای شورای اسلامی با جدیت پیگیر این موضوع و روشن شدن زوایای این حادثه بوده و وزیر راه و شهرسازی نیز باید در این رابطه پاسخگوی مردم و نمایندگان مجلس باشد.

نانواکناری تاکید کرد: مجلس برای مجازات مقصران و مسببان بروز این حادثه مصصم بوده و منتظر اعلام نظر وزیر راه و شهرسازی درباره چگونگی بروز این حادثه هستیم.

وی با تاکید بر عدم پیشداوری از سوی مردم تا اعلام نظر نهایی کارشناسان گفت: قطعا" بروز این قبیل حوادث مقصر یا مقصرانی دارد اما باید دلایل ایجاد نقص فنی و عدم توجه به آن نیز مورد بررسی قرار گیرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396622

خبر فوق مربوط به رسانه تسنیم می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم