خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
گزارش فارس از بسکتبال گرگانوضعیت آشفته و بحرانی قدیمی‌ترین تیم لیگ بسکتبال/ انصراف از مسابقات، خواسته هواداران

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در حالی که 5 هفته از فصل جدید لیگ برتر بسکتبال می گذرد شهرداری گرگان قدیمی ترین تیم حال حاضر لیگ دچار وضعیت آشفته ای شده و هواداران این تیم از عملکرد بازیکنان و کادر فنی به شدت ناراضی هستند. شهرداری گرگان در این 5 هفته تمام مسابقات خود را چه داخل و چه خارج از خانه واگذار کرده و روز پنجشنبه نیز در خانه با حدود 20 امتیاز اختلاف مغلوب شیمیدر شد تا شرایط این تیم باسابقه بحرانی تر شود.

مشکلات شهرداری گرگان نه به حالا بلکه به پیش از آغاز فصل بازمی گردد، جایی که مسائل و مشکلاتی در خصوص بودجه این تیم در شهرداری و شورای شهر گرگان به وجود آمد و برخی از مسئولان شورا به کاهش بودجه این تیم در فصل جاری مایل بودند و همین موضوع باعث شد تا این تیم نتواند بازیکنان بزرگی را برای فصل جاری جذب کند.

حضور بازیکنان خارجی هم در این تیم یکی از مشکلات است، پس از گذشت سه هفته تنها یکی از بازیکنان خارجی به ایران آمده، در حالی که یار دوم آنها هم یک هفته ای است در کشورمان حضور دارد اما هنوز موفق به دریافت کارت بازی نشده است.

هواداران گرگانی که آوازه حمایت آنها در سرتاسر ایران پیچیده است، این روزها به شدت ناراحت و عصبانی هستند که تیم شان نتایج درخور شأن بسکتبال گرگان کسب نمی کند.

این تیم در حالی که پنجشنبه مقابل شیمیدر نتیجه را واگذار کرد که در پایان برخی بازیکنان با هواداران این تیم درگیری لفظی و فیزیکی داشتند. این موضوع جنجال های زیادی را در میان بسکتبال دوستان گرگانی به پا کرده است. آنها معتقدند برخی بازیکنان فعلی در حد نام شهرداری نیستند و کادر فنی در جذب آنها اشتباه کرده است.

محمدمهدی ایزدپناه در مورد سوالی در مورد اینکه هواداران از نتایج تیمتان ناراضی هستند، عنوان کرد: ناراحتی آنها بیشتر به خاطر مسائل مالی و عدم حمایت است. اگر از این به بعد هم حمایت مالی از ما شود دیگر به درد نمی خورد چون بازیکنان خود را جذب کرده ایم و خارجی ها هم آمده اند.

بخشی از هواداران از عملکرد کادر فنی این تیم هم ناراضی اند و معتقدند در حالی که تیمشان از حریف پیش بوده آنها نتوانسته اند این برتری را تا پایان ادامه دهند.

به گزارش فارس، هواداران که تمام دارایی بسکتبال گرگان در این سال های اخیر محسوب می شوند، ناراحتی آنها به جایی رسیده که خواستار انصراف از لیگ و ادامه مسابقات هستند، چون معتقدند این وضعیت تنها به آبروی بسکتبال گرگان لطمه می زند و مایه سرافکندگی آنها در ورزش توپ و تور می شود.

با وجود این مسائل باید دید در آینده چه سرنوشتی در انتظار قدیمی ترین تیم لیگ است. آیا بسکتبال گرگان دچار تحول خواهد شد یا روند ناکامی های این تیم در لیگ ادامه پیدا می کند.

انتهای پیام/رلینک کوتاه: betanews.ir/news/396593

خبر فوق مربوط به رسانه قم پرس می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم