خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
پرسپولیس که با تساوی مقابل پیکان صدر جدول را از دست داده این هفته در تهران دنبال بازپس‌گیری این عنوان از مهم‌ترین رقیبش در راه قهرمانی نیم‌فصل خواهد بود. به گزارش وانانیوز، پرسپولیس که با تساوی مقابل پیکان صدر جدول را از دست داده این هفته در تهران دنبال بازپس‌گیری این عنوان از مهم‌ترین رقیبش در راه قهرمانی نیم‌فصل خواهد بود. سرخ‌ها برای این مهم باید همشهری بحران زده تراکتور را از پیش رو بردارند و روی کاغذ کار دشواری ندارند چرا که باید مقابل تیم انتهای جدول بازی کنند. ماشین‌سازی با رسول خطیبی بعد از برد هفته اول مقابل فولاد و سه تساوی، هرگز طعم امتیاز را نچشیده و 6 باخت از 7 شکستش را طی 6 هفته گذشته و به صورت متوالی تجربه کرده است تا به قعر جدول بچسبد. با این حال برانکو و شاگردانش می‌دانند این سخت‌ترین بازی نیم‌فصل اول آنها خواهد بود چرا که ماشین از کار افتاده با امتیاز از این بازی دوباره جان می‌گیرد و کل بحران یازده هفته قبلی‌اش را فراموش خواهد کرد. از طرفی پرسپولیس با حمایت تماشاگران خود در یک روز تعطیل دنبال بردی روحیه بخش می‌گردد و اگر مشکل فرصت سوزی دوباره گریبان برانکو و تیمش را نگیرد پیروزی در این مسابقه دشوار دور از دسترس نخواهد بود.

چهره های ویژه
مهدی طارمی
فشار هفته گذشته و شرایط روحی طارمی مورد توجه همه رسانه‌ها و هواداران است. باید دید انتقادها انگیزه طارمی برای گلزنی را بیشتر خواهد کرد و او با یک گل از زیر فشار بیرون می‌آید یا بحران گلزنی‌اش ادامه خواهد داشت.

کاخبر کاکاشویلی
در غیاب صادقیان هافبک گرجستانی سبزقباهای آذربایجان می‌تواند در این بازی خودی نشان دهد. کاخبر که با وجود باخت‌های متوالی تیمش نمایش‌های خوبی ارائه کرده نبرد سختی با هافبک‌های پرسپولیس خواهد داشت.


ترکیب های احتمالی
دروازه‌بان: بوژیدار رادوشوویچ، مدافعان میانی: سیدجلال حسینی و حسین ماهینی، مدافعان کناری: محسن ربیع خواه و رامین رضاییان، هافبک‌های میانی: کمال کامیابی نیا و محسن مسلمان، هافبک‌های کناری: وحید امیری و فرشاد احمدزاده، مهاجمان: مهدی طارمی و علی علیپور (ولادیمیر پریموف)

دروازه‌بان: مانوئل فرناندز، مدافعان میانی: محمد نصرتی و بهمن کامل، مدافعان کناری: حبیب گردانی و میر مهدی قریشی، هافبک‌های تدافعی: کاخبر کاکاشویلی و سجاد رهبر (آندرانیک تیموریان)، هافبک‌های تهاجمی: امین قاسمی نژاد، سامان نریمان جهان و ادسون هنریکه، مهاجم: مهرداد بایرامی منبع: ایران ورزشی

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396591

خبر فوق مربوط به رسانهوانا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم