خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

به نظر می رسد که شرکت اپل قصد دارد در رقابت با غولی مانند Google Maps سرویس نقشه خود را به صورت چشمگیری ارتقا دهد. مطابق با گزارشی جدید، اپل برای بهبود Apple Maps از پهپادها و قابلیت های جدید مسیریابی داخلی استفاده خواهد کرد. با تک شات همراه باشید.

احتمالا اپل در تلاش است تا تیمی از کارشناسان روباتیک و جمع آوری داده را گرد هم آورد، تیمی که از پهپادها برای ثبت و بروزرسانی اطلاعات نقشه ها استفاده می کنند و سرعت این روش بسیار بیشتر از روش های فعلی اپل یعنی مینی ون های مجهز به سنسور و دوربین است.

به گزارش بلومبرگ اپل می خواهد از پهپادها برای ثبت مواردی مانند علایم راهنمایی در خیابان ها، ردیابی تغییرات خیابان ها و حتی نظارت بر مناطقی که در دست ساخت هستند استفاده کند.

داده های جمع آوری شده توسط ربات ها برای این تیم ارسال می شوند تا آنها بتوانند به سرعت اپلیکیشن Maps را بروزرسانی کرده و مرتبط ترین و جدیدترین اطلاعات را در دسترس کاربران قرار دهند. از قابلیت های مسیریابی جدید داخلی هم می توان به آگاهی از داده های داخل ساختمان ها و هم چنین بهبود مسیریابی خودرو اشاره کرد.

اپل اولین بار در سال 2012 میلادی اپلیکیشن نقشه خود را معرفی کرد اما این برنامه شروع بسیار ناموفقی داشت. گزارش های زیادی درباره باگ ها و خطاها نشان می داد که اپل برای رونمایی از این اپلیکیشن شتاب زده عمل کرده است. نقشه اپل اکنون تا حد زیادی بهبود پیدا کرده اما واضح است که این شرکت باید برای رقابت با گوگل بیش از این تلاش کند. اپل هنوز به صورت رسمی درباره این گزارش اظهار نظر نکرده است به این ترتیب تاریخ دقیق استفاده از پهپادها برای ارتقای عملکرد Apple Maps مشخص نیست.


لینک کوتاه: techshot.ir/u/103007 برچسب ها اپل نقشه منبع: ubergizmo
همچنین بخوانید جدیدترین تصاویر هوایی از تالار کنفرانس Campus 2 اپل + ویدیو تماشا کنید: سلاحی برای مقابله با پهپادها تماشا کنید: آشپزی با کمک پهپاد با AirSelfie، پهپاد ویژه ی عاشقان سلفی، آشنا شوید ارسال نظر
تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید ارسال نظر تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396590

خبر فوق مربوط به رسانه تک شات می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم