جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:
بی‌ ام‌ و i3 فیس لیفت مدل ۲۰۱۸ به همراه نسخه S

مدل فیس لیفت و اسپرت بی ام و i3 در سال ۲۰۱۸ وارد بازار خواهد شد.

بی ام و مدل به روزرسانی شده ی ۲۰۱۸ از خودروی i3 را روانه ی بازار خواهد کرد. در این مدل شعاع حرکتی خودرو افزایش پیدا می کند و البته سازنده یک نسخه ی اسپرت نیز به انواع مدل های این خودرو اضافه خواهد کرد.

نشریه ی اتوکار بریتانیا ادعا کرده است بی ام و این خودرو را در سپتامبر سال آینده و در نمایشگاه خودروی فرانکفورت معرفی خواهد کرد؛ با معرفی مدل i3S به عنوان یک هاچ بک اسپرت، این مدل به پرچم دار سایر گونه های i3 بدل خواهد شد. بر اساس این مقاله، مدل i3S از نسخه ی ارتقا یافته ی پیشرانه ی الکتریکی ۱۶۷ اسب بخاری و ۲۵۰ نیوتون متری i3 استفاده خواهد کرد.

بی ام و i3

به گزارش نشریه ی اتوکار؛ این نسخه به لطف داشتن قدرت بیشتر، خواهد توانست ظرف ۷.۳ ثانیه، سرعت خود را از حالت سکون به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برساند تا بدین ترتیب در زمینه ی شتاب قادر به رقابت با خودروهای هاچ بک اسپرت بنزینی مانند فورد فیستا ST باشد, گرچه در این رقابت، قیمت نهایی خودروی مورد بحث تعیین کننده است.

بی ام و i3

در خصوص تغییرات ظاهری، انتظار می رود مدل اسپرت از نمایی اسپرت تر در بخش داخلی و خارجی خود بهره ببرد؛ گرچه طرح کلی آن با مدل فعلی که در بازار موجود است، تفاوت اساسی و شگرفی نخواهد داشت.

احتمالا i3 جدید تغییراتی در بخش سپرها، چراغ های اصلی و سیستم رسانه ای و ارتباطی به خود خواهد دید، اما طرح کلی آن همچنان مانند مدل فعلی باقی می ماند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396578

خبر فوق مربوط به رسانهزومیت می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم