خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: در سال 93 صادرات استان به کشور عراق مبلغی معادل 84 میلیون دلار بود ، که این مبلغ با 31 درصد رشد در سال 94 به 110 میلیون دلار رسید که 44 درصد حجم صادرات استان در این سال بوده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کاسب امین؛ "درویشعلی حسن زاده" معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان در یازدهمین جلسه کمیته پایش تجارت خارجی استان که در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گرگان برگزار گردید، گفت: نظر به اهمیت موضوع شناخت بیشتر از بازار صادارتی و انعکاس فرصت های سرمایه گذاری و پتانسیل های صادراتی استان گلستان در کشور عراق، یازدهمین جلسه کمیته پایش تجارت خارجی استان، با حضور رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در کشور عراق برگزار گردیده است.

وی با بیان این که ترکمنستان و عراق مهمترین کشورهای هدف صادراتی استان گلستان هستند، تصریح کرد: در سال 93 صادرات استان به کشور عراق مبلغی معادل 84 میلیون دلار بود که این مبلغ با 31 درصد رشد در سال 94 به 110 میلیون دلار رسید که 44 درصد حجم صادرات استان در این سال بوده است.

حسن زاده در پایان خاطر نشان کرد: عراق ظرفیتهای زیادی برای صادرات محصولات استان گلستان دارد و ما امیدواریم حضور رایزن بازرگانی ایران در این کشور در استان گلستان سبب رفع موانع و مشکلات موجود گردیده و روابط تجاری استان گلستان و کشور عراق توسعه یابد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396568

خبر فوق مربوط به رسانهدانا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم