خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
محمدپور: بنیامین بمب خبری بودبعد از انتخاب محمدرضا گلزار برای فیلم، به دنبال اسمی بودم که بمب خبری شود و به بنیامین رسیدم.

به گزارش سینماخبر،قربان محمدپور، کارگردان در خصوص سختی های فیلم سازی در هند، گفت: وقتی به کاری علاقه داشته باشی، سختی های آن هم شیرین می شود، البته ما سر ویزا گرفتن کمی اذیت شدیم، چون سازمان سینمایی بالیوود باید فیلمنامه ما را می خواند و آن را تصویب می کرد، سپس به سفارت هند در ایران نامه می داد، که این پروسه حدود سه ماه به طول انجامید.

وی ادامه داد: به جز این مسئله با سختی دیگری مواجه نشدیم، البته کار کردن در جایی نا شناخته با قدری اضطراب همراه است، چون نمی دانی که قرار است چه پیش بیاید، ولی هرچه جلو تر رفتیم با فضای بالیوود بیشتر آشنا شدیم و نظم حاکم بر بالیوود به ما در پیشبرد کار کمک کرد.

وی در خصوص تفاوت های تولید فیلم در بالیوود نسبت به ساخت فیلم در ایران، عنوان کرد: در بالیوود نظم خاصی حاکم است و به غیر از یک سری امکانات، نگاه فیلمسازی و صنعت سینمایی نیز در بالیوود وجود دارد.

وی ادامه داد: در بالیوود فیلم ساز برای هر روزش برنامه دارد و همه چیز برای او آماده و مهیا است. لوکیشن های فیلم هر جایی که باشد، بازیگر های فیلم از نقش اول تا مکمل، کارگردان، فیلم بردار و همه عوامل فیلم هر کدام اتاقی مخصوص به خود دارند، که این چیزی است که در ایران نیست.

محمد پور در خصوص اکران های جهانی فیلم، تصریح کرد: ما از ده روز دیگر اکران های اروپا را آغاز می کنیم و در کشور هایی مثل آلمان، سوئد، اتریش، انگلستان، کانادا، آمریکا، استرالیا و کشور های حوزه خلیج فارس فیلم را به نمایش در می آوریم.

برای مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک کنید.

باشگاه خبرنگاران جوان

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396564

خبر فوق مربوط به رسانهسینما خبر می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم