کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام احمد عبدالله نژاد شامگاه پنجشنبه در دیدار با امام جمعه آران و بیدگل اظهار داشت: اگر جامعه را با نگاهی دقیق تر بررسی کنیم در خواهیم یافت هر منکری از شخصی سر می زند در کنار آن چند نفر دیگر که به آن منکر بی تفاوت هستند نیز دیده می شود.
وی افزود: بی تفاوتی ها در جامعه امروز ما نسبت به منکرات همان علتی است که باعث ترویج منکر می شود و وظیفه اصلی ستاد احیای امر به معروف ونهی از منکر زدودن این تفاوتی ها است.
امام جمعه شهرستان آران و بیدگل نیز در این جلسه اظهار داشت: ستاد احیا امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان با وجود شخصیت فرهیخته ای چون آیت الله طباطبایی یکی از موفق ترین ستادهای کشوراست.
حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی با بیان این که متاسفانه بعضی دست ها در رسانه ها، مطبوعات و سینما وجود دارند که ارزش های انقلاب را استحاله می کنند افزود: این دست ها به ظاهر خود را انقلابی نشان می دهند ولی در باطن آرمان های انقلاب را زیرسوال می برند.
وی بیان کرد: همکاری دستگاه های دولتی در بحث امر به معروف و نهی از منکر که یکی از قوانین تصویبی مجلس است ضعیف شده و در مقام عمل حرفی از آن نیست.
وی تصریح کرد: گاهی بعضی مسائل در صحنه جامعه دیده می شود که وقتی بررسی می شوند به این نتیجه می رسیم که توطئه ای در کار است و برخی می خواهند در پیش چشم جامعه و جوانان که پایه های جامعه هستند قبح گناه را بشکنند و باید از این توطئه ها باید جلوگیری شود.
وی به بیان فعالیت های ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر شهرستان آران و بیدگل پرداخت و اظهار داشت : تا کنون در این شهرستان تمام مراکز دولتی در بحث احیا امربه معروف و نهی از منکر با یکدیگر همکاری لازم را داشته اند و ستاد شهرستان نسبت شهرهای دیگر فعالیت های بسیار خوبی را داشته و بسیاری از مشکلاتی که در شهر های دیگر وجود دارد در این شهرستان نیست.
وی افزود: ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر هنوز مسائلی مانند ساماندهی کویر مرنجاب را پیش رو دارد و ستاد در شهرستان و استان باید در این مساله تصمیمات جدی تری بگیرند و ساخت ایستگاه نیروی انتظامی در مرنجاب که تصویب شده و نیمه کاره مانده باید پیگیری و به پایان برسد.
7408/7472 * خبرنگار: حسین منصوری فر * انتشار: محمد جهانگیریان

انتهای پیام /*

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396538

خبر فوق مربوط به رسانه ایرنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم