خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
انتقاد ماتئوس -حواشی ژروم بواتنگ - عصبانیت توماس توخل - باخت بروسیا دورتموند به آینتراخت فرانکفورتاسطوره فوتبال آلمان اذعان کرد بازیکنان امروزی در مواجهه با انتقاد شکننده‌ترند.

طرفداری- لوتار ماتئوس که سال 1990 همراه با تیم ملی آلمان قهرمان جام جهانی شد به مقایسه جالبی از بازیکنان آن دوران و بازیکنان امروزی دست زد.

به گزارش Goal، بهترین گلزن آلمان با تاکید بر اینکه حواشی ایجاد شده بعد از انتقاد اخیر توماس توخل به عملکرد شاگردانش در پی شکست بروسیا دورتموند به آینتراخت فرانکفورت را درک نمی‌کند گفت:

به نظر من بازیکنان امروزی بیش از حد لای پر قو خوابیده‌اند. زمان ما اگر بازیکنان بد بازی می‌کردند جلوی افکار عمومی فحش باران می‌شدند. حالا مربی دورتموند یک کلمه گفته بازیکنانش در فرانکفورت بد بازی کرده‌اند، مگر چه اتفاقی افتاده؟ این بازیکنان باید بتوانند تحمل یک بار انتقاد علنی را هم داشته باشند. اتفاقا انتقاد توخل در مقایسه با انتقادات زمان ما چیزی نیست. زمانی که ما در بایرن بازی می‌کردیم اگر شکست می‌خوردیم از هیئت رئیسه گرفته تا رسانه‌ها از همه طرف مورد حمله قرار می‌گرفتیم.

این اسطوره 55 ساله که در حال حاضر به عنوان کارشناس شبکه تلویزیونی Sky فعالیت می‌کند، راجع به انتقاد رومنیگه به بواتنگ و واکنش این بازیکن هم گفت:

باشگاه حق دارد گاهی هم علنی انتقادش را مطرح کند. بازیکنی که مصدوم است را چه به مراسم سلبریتی‌ها و فرش قرمز؟ بازیکن مصدوم باید تمام تمرکز و تلاشش را معطوف به دست آوردن سلامتی و بازگشت هر چه سریع‌ترش به مرز آمادگی کند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396512

خبر فوق مربوط به رسانه طرفداری می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم