خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
مستند تست دوربین سینمای ایران

مستند بلند « تست دوربین » به کارگردانی صحرا اسد الهی و تهیه کنندگی سید محمد رضوی  به جشنواره بین المللی فیلمهای مستند پِلِ پا نیسِس Peloponnisos یونان راه یافت.

به گزارش رسیده، این مستند روایت زندگی پنج کودک از نقاط مختلف تهران است که بخاطر یک آگهی انتخاب بازیگر  به مکانی مشخص می رسند و در خلاصه داستان آن آمده است: ما چه می دونیم هر کدوم از این بچه ها واسه چی اینجان!!!

تست دوربین به تازگی موفق به دریافت جایزه بهترین مستند از جشنواره WIND امریکا شده است و چندی پیش در جشنواره بین المللی ستاره ی سیاه در غنا حضور داشت.

صحرا اسد الهی بازیگر و کارگردان جوانی است که پیشتر فیلم های کوتاه « زود بر می گردم »،« دیوار»،«کادو» و مستند بلند «عباس داریوش» را ساخته است و در آثاری چون « گاهی به پشت سر نگاه کن» و « ارادتمند نازنین،تینا،بهاره» ،«فروشنده» بازی کرده است.

چهارمین دوره از جشنواره بین المللی فیلمهای مستند پِلِ پا نیسِس از ۲۰ تا ۳۱ ژانویه ۲۰۱۷ در شهر کالاماتا یونان برگزار می شود.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396499

خبر فوق مربوط به رسانه بانی فیلم می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم