خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
هاشمی: تماشاگران باید حاشیه ها را کنار بگذارند! سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر تهران حواشی بازی با شهرداری گرگان را دردآورد دانست.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر تهران ضمن بیان اینکه با چاشنی شانس بازی را پیروز شده ایم، حواشی بازی با شهرداری گرگان را دردآورد دانست.

مصطفی هاشمی شامگاه پنجشنبه پس از پیروزی تیم بسکتبال شیمیدر تهران در مقابل تیم شهرداری در گرگان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به نظرم نباید درباره مسائل فنی بازی صحبت کنم چون حواشی دلم را به درد آورده است.

هاشمی با انتقاد از شعارها علیه کادرفنی تیم میزبان گفت: اینکه تماشاگران قدر محمد ایزدپناه اسطوره بسکتبال گرگان را نمی دانند متاسفم. وی برای این شهر افتخار کسب کرده و به بسکتبال هویت داده است اما اینگونه با او رفتار می شود. بدون تردید بازی را شانسی بردیم و آقای ایزدپناه هیچگونه تقصیری در این نتیجه ندارد. او در حد بضاعت خود کار می کند و بهتر است به جای این حواشی مشکلات تیم را برطرف کنید.

وی از حاشیه به عنوان مهم ترین مشکل تیم شهرداری گرگان نام برد و گفت: تماشاگران باید دنبال کار فنی باشند و حاشیه ها را کنار بگذارند. به جای این بی احترامی ها برای او بازیکن تهیه کنید تا بتواند بهتر نتیجه بگیرد.

سرمربی شیمیدر تهران درمورد برد تیم خود بیان کرد: بازیکنان ما بیشتر از توان خود تلاش می کنند و این بردها مرهون زحمات آنها است و من نقشی در آن ندارم.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396495

خبر فوق مربوط به رسانهخبرگزاری برنا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم