خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
سهیل واحدی اسنوکر قهرمان اسنوکر جهان گفت: با قهرمانی در مسابقات جهانی قطر به نصف هدفی که در زندگی ورزشی‎ام ترسیم کرده بودم، رسیدم.

سهیل واحدی در گفت‎وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص کسب عنوان نخست در مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان، اظهار داشت: پیش از اینکه در مسابقات قهرمانی جهان قطر شرکت کنم، تمرینات زیادی را پشت سر گذاشته بودم و با آمادگی کامل در این پیکارها حضور یافتم. نهایت تلاشم را به کار بسته و ایراداتی را که در بازی داشتم، پیدا و رفع کرده‎ بودم. البته هنوز ایرادهای زیادی دارم و باید آنها را رفع کنم، چرا که مقابل ورزشکاران حرفه‎ای نباید هیچ گونه ضعفی داشته باشم.

وی با بیان اینکه به سبب این قهرمانی بسیار خوشحالم، افزود: حقیقت ماجرا این است که با توجه به تمریناتی که پشت سر گذاشته بودم، فکرش را می‎کردم که به عنوان قهرمان دست پیدا کنم. در هر بازی با تمام وجودم بازی کردم و فقط یک هدف داشتم و آن چیزی جز قهرمانی نبود. از امروز با این قهرمانی در کنار حسین وفایی، دیگر ورزشکار کشورمان در رقابت‎‎های حرفه‎ای حضور خواهم داشت.

واحدی خاطرنشان کرد: بازی با حریف آلمانی‎ام سخت‎ترین دیدار و پیکار با ورزشکار ایرلند شمالی در مرحله نیم ‎نهایی هم واقعاً نفسگیر بود. همه می‎گفتند این بازی، فینال است.

عضو تیم ملی ایران و قهرمان اسنوکر جهان گفت: از این به بعد دیگر نمی‎توانم در مسابقات آماتوری شرکت کنم. حالا راه برای خیلی‎ها باز و ایجاد انگیزه شده است که بیاید جای من را بگیرد. مسئولان فدراسیون جهانی من را می‎شناسند و می‎دانند چقدر زحمت کشیده‎ام و همه آنها برایم خوشحال هستند. آنها می‎گفتند که موفقیتم به حق بود، اما با این وجود هنوز به نصف هدفم هم نرسیده ام. هنگامی که بتوانم در بخش حرفه‎ای‎ها بدرخشم، به تمام هدفم رسیده‎ام. کارم بسیار سخت است و در بخش حرفه‎ای‎ها هر بازی حکم یک فینال را دارد.

واحدی عنوان کرد: خیلی‎ها باورشان نمی‎شد من از ایران، کشوری که سالیان زیادی بیلیارد نداشته است، آمده‎ام و مقابل این نفرات برنده شده‎ام.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396492

خبر فوق مربوط به رسانه تسنیم می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم