خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر: بازدید: 725
جمع خودروهای کلاسیک در مجمتع ارگ تجریش تهران + عکس

جمع خودروهای کلاسیک در مجمتع ارگ تجریش تهران + عکس

عصر خودرو- شرکت پارسیان خودرو کهن با همکاری فدراسیون اتومبیلرانی و هیئت اتومبیلرانی تهران اقدام به برگزاری نمایشگاه خودروهای کلاسیک، گذر موقت، آفرود و ریس در محل مجتمع تجاری ارگ تجریش کرده است. این نمایشگاه از ۱۱ الی ۲۹ آذر ماه ۱۳۹۵ دایر است وعلاقه مندان می توانند برای تماشای خودرها از نزدیک به این محل مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از خودرو بانک، همچنین مالکان خودروهای کلاسیک و خاص می توانند برای شرکت در این نمایشگاه یا شماره تلفن قید شده در پوستر اطلاعیه تماس حاصل نمایند.
اما عکاس خودروبانک نیز در محل این نمایشگاه حضور پیدا کرده و تصاویری را از خودروهای جذاب به نمایش درآمده تهیه کرده است که در گالری تصاویر در اختیارتان قرار می گیرد. برخی از خودروهای مشهوری که مشاهده می شوند شامل شورولت بلیزر، کادیلاک سویل، مرسدس بنز کلاس E، فورد برونکو، پونتیاک فایربرد، پلیومت همی کودا، شورولت کامارو Z28، میتسوبیشی لنسر و فورد موستانگ هستند.
البته لازم به ذکر است که اینها تمامی خودروهای نمایشگاه نیست و در روزهای آتی خودروهای دیگری نیز به جمع این خودروها اضافه خواهند شد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396483

خبر فوق مربوط به رسانه عصر خودرو می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم