خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
اسامی بازیکنان رئال مادرید برای جام باشگاه های جهان؛ مصدومها هم هستند رئال مادرید برای حضور در رقابت های جام باشگاه های جهان که این ماه در ژاپن برگزار خواهد شد، نام دو بازیکن مصدوم خود را نیز در لیست قرار داد.

به گزارش فرتاک ورزشی، کروس که ماه گذشته در دیدار مقابل لگانس از ناحیه کف پا دچار مصدومیت شد، روند بهبودی را خیلی سریع طی می کند و ممکن است برای حضور در این رقابت ها آماده شود، تورنمنتی که از ۱۵ دسامبر آغاز خواهد شد.

در عین حال، موراتا هم در جریان دیدار دوستانه تیم ملی اسپانیا مقابل انگلیس در ماه نوامبر دچار مصدومیت همسترینگ پای راست شد، که باعث از دست رفتن دربی مادرید و ال کلاسیکو برای این بازیکن شد. تنها بازیکنی که قطعاً این رقابت ها را از دست خواهد داد، گرت بیل است.

اسامی بازیکنان دعوت شده برای حضور در جام باشگاه های جهان:

کیلور ناواس، کیکو کاسیا، روبن یانیز؛ کارواخال، ناچو، واران، په په، سرخیو راموس، مارسلو، فابیو کوئنترائو، دنیلو؛ کروس، مودریچ، ایسکو، کاسمیرو، کواچیچ، خامس رودریگز، مارکو آسنسیو؛ بنزما، موراتا، کریستیانو رونالدو، لوکاس وازکز، ماریانو

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396477

خبر فوق مربوط به رسانهفرتاک می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم