خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش هشدار نیوز، غلامرضا باغ آبادی شامگاه پنج شنبه پس از پیروزی تیمش در برابر نفت تهران در نشست خبری پایان بازی و به جای نعیم سعداوی اظهار کرد: امروز در برابر حریفی قرار گرفتیم که بسیار قابل احترام است و بازی خوبی ارائه می دهد ولی ما با برتری در برابر نفت تهران به جمع تیم های بالانشین جدول پیوستیم.

وی افزود: اگر فولاد فعلی را با آن تیم ابتدای فصل مقایسه کنید متوجه می شوید که تیم ما چقدر پیشرفت داشته است. این فولاد قابل احترام است زیرا ۹۰ درصد بازیکنان ما بومی هستند و بازیکنان ذخیره ما نیز عمدتا زیر ۲۰ سال سن دارند.

باغ آبادی ادامه داد: خوزستان منبع فوتبال است و شما نگاه کنید همین ساسان انصاری در فولاد احیا شد و امروز یکی از بهترین گلزنان لیگ برتر است.

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان عنوان کرد: کادر فنی و بازیکنان فولاد به زمان بیشتری نیاز دارند تا بتوانند لیاقت و شایستگی خود را بیش از پیش نشان دهند. البته ناگفته نماند که تیم نفت نیز در این فصل تیم موفقی نشان داده و ولی ما توانستیم با یک بازی هوشمندانه از آنها ببریم.

باغ آبادی در خصوص گل هایی که فولاد در این بازی دریافت کرد نیز گفت: گلی که به راحتی در دقایق پایانی دریافت کردیم در اواخر فصل می تواند برای ما مشکل ساز شود به همین دلیل نیاید چنین گل هایی دریافت کنیم حتی اگر از حریف پیش باشیم. در تمرینات آینده روی این موضوع بیشتر کار می کنیم.

به گزارش هشدار نیوز، از سری رقابت های هفته دوازدهم لیگ برتر باشگاه های کشور عصر امروز پنج شنبه تیم های فولاد خوزستان و نفت تهران در ورزشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی را اهوازی ها با نتیجه چهار بر دو به سود خود پایان دادند.
لینک کوتاه: betanews.ir/news/396459

خبر فوق مربوط به رسانههشدار نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم