خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی وقضایی خبرگزاری میزان، دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب کرمان در حاشیه بازدید از پروژه های شهری شهرداری کرمان بیان کرد: مرکز بزرگترین استان کشور استحقاق توسعه متوازن همراه با سایر کلان شهرهای کشور را داشته و این محقق نمی شود مگر با همت شهروندان کرمانی.

وی افزود: علیرغم فراوانی و گستردگی پروژه ها و بار مالی سنگین ناشی از اجرای آنها طرح ها مطابق برنامه زمانبندی و بعضاً پیشتر از موعد مقرر در حال پیشرفت هستند.

 سالاری خاطر نشان کرد: شهرداری کرمان امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به مشارکت شهروندان در ایفای مسئولیت های اجتماعیشان دارد .

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: اگر قرار است در سفر به استانهای مختلف کشور افسوس عقب ماندگی شهرمان را نخوریم باید مانند شهروندانی متعهد نسبت به پرداخت عوارض و حقوق شهرداری که مصروف امور شهری می شوند نگاه مثبت تری داشته باشیم .

سالاری با بیان اینکه مسئولیت اجتماعی مقدم بر مسئولیت قانونی است، گفت: اگر می خواهیم کرمان را در قالب یک کلان شهر ببینیم باید پیرامون مسئولیت‌های اجتماعی دقت نظر بیشتری داشته باشیم .

وی همچنین بیان کرد: به عنوان مدعی العموم بر روند فعالیت های عمرانی و اجرائی شهرداری در راستای احقاق حقوق عمومی، نظارت لازم را معمول خواهیم داشت .

انتهای پیام/ 




لینک کوتاه: betanews.ir/news/396453

خبر فوق مربوط به رسانههشدار نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم