خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش ایرنا، مراسم انتخاب برترین های سال فوتبال قاره کهن، پنجشنبه شب به میزبانی امارات و در شهر ابوظبی برگزار شد.
در بخش فوتسال، «علی اصغر حسن زاده» از ایران که عملکرد درخشانی در جام جهانی داشت و همراه با ایران به مقام سوم رسید به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد. «احمد اسماعیل پور» و «فرهاد توکلی» دیگر ملی پوشان فوتسال ایران نیز نامزدهای عنوان بازیکن سال آسیا بودند.
حسن زاده که عضو باشگاه گیتی پسند اصفهان است، سال 2014 نیز به این عنوان مهم دست یافته بود.
** «عمر عبدالرحمن» هافبک تکنیکی تیم ملی امارات نیز که با تازگی عنوان نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را همراه العین امارات کسب کرد به عنوان بازیکن سال قاره کهن انتخاب شد. وونگ لی از چین و احمد حمادی از عراق دیگر نامزدهای دریافت جایزه بازیکن برتر فوتبال آسیا بودند.
**جایزه بهترین بازیکن لژیونر آسیا به «شینجی اوکازاکی» بازیکن ژاپنی تیم لستر سیتی انگلیس اهداء شد.
**«کایتلین فورد» از استرالیا به عنوان بهترین بازیکن زن انتخاب و جایزه خود را دریافت کرد.
**«ریتسو دون» از ژاپن به عنوان برترین بازیکن جوان سال 2016 معرفی گردید.
**«چوی کانگ هی» که توانست تیم چونبوک موتروز کره جنوبی به عنوان نخست لیگ قهرمانان آسیا برساند، جایزه برترین سرمربی فوتبال آسیا در بخش مردان را از آن خود کرد.
«علی کفاشیان» مسئول فوتسال و فوتبال ساحلی آسیا که نایب رئیس فدراسیون فوتبال ایران است و «مهدی مهدوی کیا» که به دعوت کنفدراسیون فوتبال آسیا راهی امارات شده بود، نمایندگان فوتبال ایران در مراسم انتخاب برترین های سال فوتبال آسیا بودند.
مهدوی کیا به عنوان سفر فوتبال پایه در مراسم فوق حضور داشت.
«مهدی تاج» رئیس فدراسیون فوتبال ایران در اعتراض به عدم وجود نام ایران در بسیاری از بخش های اهدای جوایز این مراسم از سفر به ابوظبی سرباز زد.
ورزشی**3783**3404**خبرنگار: امیر میرزاییان** انتشاردهنده: محسن اسماعیلی

انتهای پیام /*

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396437

خبر فوق مربوط به رسانهایرنا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم