خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
SNN مدت‌هاست که فوق ستاره آرژانتینی موفق به بازکردن دروازه کهکشانی‌ها نشده است.

به گزارش marca، بارسلونا و هوادارانش برای تغییر چهره ای که این تیم در آنوئتا از خود نشان داد، اول از همه به جادوی لیونل مسی امیدوارند. تاریخ هم حق را به آن ها می دهد چون تقابل با رئال از همان روزهای اول برای فوق ستاره آرژانتینی خوش یمن بوده است. اما در پنج ال کلاسیکوی اخیر، به نظر برای مسی همه چیز خوب پیش نرفته است.

به بیان دقیق تر، او در پنج ال کلاسیکو اخیر در بازکردن دروازه رئال ناکام بوده است. آخرین گل(های) او در این بازی به پیروزی دلچسب بارسا در برنابئو بازمی گردد. جایی که تیم تاتا مارتینو موفق شد 4-3 میزبان قدرتمندش را شکست دهد. مسی هم شبی به یادماندنی را پشت سر گذاشت و هت تریک کرد تا بالاتر از دی استفانو، به بهترین گلزن تاریخ رقابت دو تیم تبدیل شود.

اما از آن به بعد انگار مسی در مقابل دروازه رئال، طلسم شده است. در ال کلاسیکوی بعدی در فینال کوپا دل ری مسی و تیمش با نتیجه 2 -1 شکست خوردند و بارترا تک گل بارسا را به ثمر رساند. در دو بازی رفت و برگشت مقابل رئال در اولین فصل حضور انریکه روی نیمکت بارسا هم مسی در بازکردن دروازه کاسیاس عاجز نشان داد. در بازی رفت ال کلاسیکوی فصل پیش هم که مسی به تازگی از بند مصدومیت رها شده بود و زمانی به میدان رفت که تیمش با سه گل از حریف پیش بود و البته او در همان نیم ساعت بازی هم نتوانست گلزنی کند.

آخرین دوئل بارسلونا و رئال مادرید نیز که با شکست تلخ کاتالان ها همراه شد، با گلزنی مسی همراه نشد تا حالا چیزی حدود 400 دقیقه باشد که لیونل مسی، بهترین گلزن تاریخ ال کلاسیکو، در بازکردن قفل دروازه رئال مادرید ناکام مانده باشد.

اما بازی روز شنبه بهترین فرصت برای فراموش کردن تمام این آمار و ارقام ضعیف است. بارسا شدیدا به پیروزی در این دیدار احتیاج دارد و مسی هم مطابق آمار در فرم بسیار خوبی قرار دارد. چه او 9 گل در لالیگا زده و در لیگ قهرمانان اروپا هم با 8 گل آقای گل است. در دو بازی اخیر خود هم موفق به گلزنی شده است. بنابراین، همه چیز برای پایان دادن به این رکورد منفی آماده است.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396402

خبر فوق مربوط به رسانه دانشجو می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم