خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
دکتر شهریاری گفت: بیش از ۷۰۰۰۰ نفر بیمار در سال ۹۵ به بیمارستان شهید طباطبایی مراجعه کردند.در حال حاضر هدف ما رضایت مردم است که تلاش می کنیم تحقق پیدا کند وتنها مشکل ما کمبود فضای فیزیکی است که با راه اندازی بیمارستان ۹۶ تختخوابی این مشکل مرتفع خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از باغملک نیوز :دکتر شهریاری با بیان اینکه از اوایل سال ۹۵ لغایت آبان ماه امسال بیش از ۷۰۰۰۰نفر جهت درمان به بیمارستان شهید طباطبایی مراجعه نمودند عنوان کرد: از این تعداد مراجعه کننده ۲۷۰۰۰نفر مراجعه کنندگان سرپایی به آزمایشگاه و رادیولوژی بودند و سایر بیماران مراجعه شونده در بخشهای اورژانس ، داخلی، جراحی ، اطفال ، زنان وزایمان،سی سی یو،بستری شدند و خدمات درمانی دریافت نمودند.

وی افزود: در حال حاضر هدف ما رضایت مردم است که تلاش می کنیم تحقق پیدا کند وتنها مشکل ما کمبود فضای فیزیکی است که با راه اندازی بیمارستان ۹۶ تختخوابی این مشکل مرتفع خواهد شد.

وی همچنین از مراجعه بیش از ۵۰۰۰۰ نفر به کلنیک تخصصی و ویزیت آنان با تعرفه دولتی خبر داد و بیان کرد:این تعداد مراجعه کننده توسط متخصصین جراحی عمومی ، زنان و زایمان ، داخلی ، اطفال، بیهوشی، سونوگرافی با تعرفه دولتی ویزیت ودرمان شدند.

شهریاری در پایان عنوان کرد: با توجه به اینکه کلنیک فعلی بصورت استیجاری در اختیار این شبکه می باشد و به لحاظ فضای فیزیکی نا مساعد بوده، کلنیک تخصصی در محل بیمارستان فعلی در حال ساخت می باشد که با پایان رسیدن عملیات ساخت و تجهیز آن عمده مشکلات ما در خصوص ایجاد رضایتمندی بین مردم مرتفع خواهد شد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396384

خبر فوق مربوط به رسانهدانا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم