خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، کاربران توییتر نسبت به تصویری که چهره پرداز شبکه قطری الجزیره را در حال آماه سازی یک دختر سوری برای دروغ پردازی علیه ارتش سوریه نشان می دهد، واکنش نشان دادند.

بر اساس این گزارش، تصویر منتشر شده از اجرای گریم "مرگ" بر چهره دختر خردسال سوری توسط چهره پرداز شبکه الجزیره قطر، رسوایی جدیدی برای این شبکۀ حامی تروریسم به بار آورده است.در این تصویر، مراحلی از اجرای گریم بر چهره یک دختر سوری نشان داده شده که قرار بوده به عنوان یکی از قربانیان حملات ارتش سوریه، مقابل دوربین شبکه قطری قرار گیرد.

شمار زیادی از کاربران توییتر در سه روز اخیر به این تصویر واکنش نشان داده اند و آن را بخشی از جنگ رسانه ای و دروغ پردازی شبکه های ضد مردم سوریه دانسته اند که با دلارهای نفتی اعراب حاشیه خلیج فارس اداره می شود.

دولت قطر چند روز پیش بار دیگر با تاکید بر تروریست پروریِ خود، اعلام کرد که حتی در صورت دست کشیدن آمریکا از حمایت گروه های مسلح در سوریه، به حمایت خود از آنان ادامه خواهد داد و موشک های ضد هواپیما در اختیار آنان می گذارد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396345

خبر فوق مربوط به رسانهشبکه خبر می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم