کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
الهامی: منصوریان اگر وجود داشت می‌ایستاد تا جوابش را بدهم/ او با «شومن بازی» سرمربی استقلال شد

مربی تیم فوتبال صبای قم اظهارت تندی را علیه کادر فنی تیم فوتبال استقلال مطرح کرد.

به گزارش ایلنا، ساکت الهامی بعد از دیدار استقلال و صبا گفت: بازی خوبی از جانب ما نبود و فوتبالی آنها برتر بودند. بعد هم که 9 نفره شدیم حرفی برای گفتن نبود. پس از آن هم که آن شرایط از لحاظ حواشی پیش آمد و همه چیز به هم ریخت اما در کل آنها بهتر بودند.

الهامی درباره داوری گفت: خودتان همه چیز را دیدید و نیاز به گفتن من نیست اما گویا درمورد داوری بیشتر از داوران، افراد دیگر دخیل هستند چون اصلا برخی صحنه ها ارزش ندارد که بخواهیم اعتراض کنیم. ما در چند بازی اخیر به شدت از داوری متضرر شدیم و اگر امروز هم در این مورد صحبت کنم شاید محرومیتم سنگین تر شود.

وی افزود: در مورد صحنه آخر بازی همه دیدند که من ایستاده بودم و به منصوریان گفتم هم استقلال و هم صبا هفته آینده بازی سختی دارند اما او لفظی را بر علیه من به کار برد که خودش مصداق آن لفظ است و بعد هم به سینه من زد و در ادامه از خرمگاه خواست تا جلو بیاید. اگر وجود داشت خودش می ایستاد.

الهامی گفت: این اولین باخت ما نبود و آخرین آن هم نبود اما اگر منصوریان حضور داشت خودش می ایستاد نه اینکه خرمگاه را بفرستد.

مربی صبا درمورد اینکه آیا منصوریان فحاشی کرده است یا خیر گفت: فحاشی نکرد بلکه چیزی که لایق خودش بود به من گفت. منصوریان با شومن بازی مربی استقلال شد و موفق هم نمی شود. اصلا من استقلالی نیستم و از این به بعد هم کاری با این تیم ندارم اما دوره شومن بازی نیز به پایان رسیده است. او صحبت هایی را انجام داد که سپس کمکش آن را تکرار کرد من مطمئنا جوابش را می دهم چون بچه پایین شهر هستم و ادعایی هم ندارم.

وی درمورد اینکه خرمگاه گفته بود به مرفاوی توصیه می کنم که از الهامی استفاده نکند گفت: خرمگاه بیجا کرده که این حرف ها را زده و باید به فکر خودش باشد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396328

خبر فوق مربوط به رسانه طرفداری می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم