خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از فومن، میرشمس مومنی زاده، فرماندار فومن عصر امروز(11آذر) در جلسه اختتامیه و تجلیل از عوامل اجرایی سرشماری عمومی نفوس و مسکن در محل فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: در جامعه در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و عمرانی نیازهای نامحدودی داریم.

وی با بیان اینکه امکانات برای پاسخگویی به مردم محدود است، افزود: باید برنامه ریزی درست صورت گیرد تا از اعتبارات خود برای پاسخگویی و برنامه ریزی بهتر مردم و جامعه استفاده کنیم.

فرماندار فومن با بیان اینکه پایه برنامه ریزی در اختیار داشتن اطلاعات لازم در حوزه و بخش های مختلف جامعه است، گفت: سرشماری در سطح خرد و کلان نقش تعیین کننده ای دارد.

مومنی زاده با بیان اینکه بخشی از مشکلات سرشماری به اصل و ذات کار بر می گردد، تصریح کرد: از همه روسا و نهادهایی که در سرشماری همکاری کردند تشکر می شود.

وی با بیان اینکه کار در دوبخش اینترنتی و حضوری به خوبی انجام شد، خاطرنشان کرد: در بخش اینترنتی در وهله اول از دیگر شهرستان های استان عقب بودیم اما با تلاش مضاعف توانستیم رتبه خوبی را در سطح استان کسب کنیم.

فرماندار فومن با بیان اینکه در بخش دوم سرشماری با تلاش و پشتکار و تدبیر ماموران سرشماری کارها به خوبی انجام شد، اظهار داشت: این کار جمعی یک سرمایه ای برای شهرستان است.

مومنی زاده با بیان اینکه کل مکان های فهرست شده در این سرشماری 54 هزار مکان بود، افزود: از تعداد مذکور 30 هزار خانوار فهرست شدند که از این تعداد 14هزار و 800 خانوار مورد مصاحبه قرار گرفتند.

وی گفت: از مجموع 14 هزار و 800 خانواری که مورد مصاحبه قرار گرفتند، 49 درصد کل خانوارها هستند و 14 هزار کد آماری دریافت شده که 46 درصد جامعه هدف را تشکیل می دهند.

پایان پیام/167 ضمیمه :

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396308

خبر فوق مربوط به رسانه شبستان می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم