خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر: بازدید: 820

faw-besturn-x40

شرکت خودروسازی FAW با استفاده از فرصت‌های میزبانی خود در چین، جدیدترین محصولات خود را در نمایشگاه بین المللی گوانگژو 2016 به نمایش درآورد که شاسی بلند بسترن X40 یکی از جدیدترین محصولات این خودروساز به شمار می‌رود.

X40 یک نام تجاری کاملا جدید در میان محصولات کمپانی خودروسازی FAW چین خواهد بود که در قالب یک خودروی شاسی بلند جمع و جور از خانواده “بسترن” رشد پیدا کرده است که خطوط بدنه، جلوپنجره مشبک رادیاتور با چهار ستون افقی کرومی رنگ، چراغ‌های پیشانی تمام LED مجهز به چراغ‌های مخصوص روز، مه شکن‌های LED کشیده در اطراف سپر، خروجی‌‌های اگزوز متساوی الاضلاع کرومی رنگ که به نظر می‌رسد یکی از آنان و یا هردوی آنان تزینی باشد (عادت چینی‌‌ها )، رینگ‌های 5 پره‌ای دوبل احتمالا 17 اینچی و در نهایت اسپویلر سقفی نسبتا بزرگ باعث شده یک چهره بسیار خوب از این شاسی بلند بدست آید.

faw-besturn-x40-2

بازار فروش این محصول هم جهانی برنامه ریزی شده است که برای داشتن مدل پایه آن می‌بایست هزینه‌ای 68 هزار و 900 یوان پرداخت کنید، در حالی که مدل فول آپشن تنها با امکانات بیشتر به قیمت 99 هزار و 900 یوان فروخته می‌شود.

حال شما چه مدل پایه و چه مدل فول آپشن بسترن X40 را خریداری کنید، در نهایت خودرویی شاسی بلند با پیشرانه‌ای 1.6 لیتری چهار سیلندر نسیبتان خواهد شد که در حداکثر کارایی خود می‌تواند نیرویی 116 اسب بخاری و گشتاوری 155 نیوتن متری تولید کرده و از طریق جعبه دنده‌ای 5 سرعته دستی و یا جعبه دنده‌ای 6 سرعته اتوماتیک به سمت چرخ‌ها هدایت کند که در این میان به نظر می‌رسد جعبه دنده دستی برای مدل پایه بوده و جعبه دنده اتوماتیک هم برای مدل فول آپشن عرضه می‌شود.

faw-besturn-x40-3
faw-besturn-x40-4
faw-besturn-x40-5
faw-besturn-x40-6

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396300

خبر فوق مربوط به رسانه کارنت می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم