خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
اعلام زمان تشییع پیکر بازیگر سینمامراسم تشییع زنده‌یاد «محمد زرین‌دست» روز یکشنبه (۱۴ آذرماه) از مقابل خانه سینما به سمت بهشت‌ زهرا (س) برگزار می‌شود.

به گزارش سینماخبر،برادرزاده زنده یاد محمد زرین دست، ضمن اعلام این خبر یادآور شد: مراسم تشییع محمد زرین دست، بازیگر، کارگردان و تهیه کننده سینما یکشنبه (۱۴ آذر ماه) ساعت ۹:۱۵ دقیقه صبح از خانه سینما در خیابان وصال آغاز و پیکر آن مرحوم در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) به خاک سپرده می شود.

او اظهار کرد: برخلاف تلاش هایمان برای خاکسپاری ایشان در قطعه نام آوران، در نهایت ناچار شدیم به قبرهای چند طبقه قطعه هنرمندان تن بدهیم.

پیشتر علیرضا زرین دست - برادر این هنرمند فقید - گفته بود که مراسم تشییع پیکر محمد زرین دست در حال برنامه ریزی است، ولی احتمالا در قطعه نام آوران دفن خواهد شد.

او در توضیحی در این باره گفت: در قطعه هنرمندان جای کافی نیست و یک قبر سه طبقه هست که هربار برای دفن در آن باید سنگ برداشته شود، به همین دلیل ترجیح ما قطعه نام آوران است.

محمد زرین دست در حوزه های مختلف بازیگری، نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی فعالیت داشته که بسیاری از آن ها قبل از انقلاب بوده و از جمله شاخص ترین کارهای او به بازی در فیلم «بی پولی» می توان اشاره کرد.

این هنرمند که متولد ۱۳۱۳ بود، سال های متمادی با نام «تونی زرین دست» در آمریکا در عرصه فیلمسازی فعالیت می کرد.

ایسنا

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396295

خبر فوق مربوط به رسانهسینما خبر می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم