خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

پس از فروش بی شمار تلویزیون های 4K در جمعه سیاه، به نظر می رسد که یوتیوب به دنبال ورود به این صفحه نمایش های جدید 4K است. در همین راستا کاربران یوتیوب از امروز قادر خواهند بود محتوای ویدیویی استاندارد و 360 درجه را به صورت 4K پخش کنند. در ادامه خبر با تک شات همراه باشید.


این اقدام جدید تاثیر بسزایی بر موقعیت یوتیوب در عرصه پخش زنده خواهد داشت. در حالی که رقبای اصلی حوزه پخش زنده مثل توییچ، بسیار محبوب هستند اما در واقع هنوز به پهنای باند پشتیبانی کننده از پخش 4K مجهز نشده اند.
سرورهای توییچ آمازون معمولاً پخش کنندگان را به یک پنهای باند 3.5 مگابایت بر ثانیه ای محدود می کنند و پخش 4K نیازمند پهنای باندی بیشتر از دوبرابر این مقدار است. محدود شدن به کیفیتUHD می تواند ضربه بزرگی را به این شرکت وارد کند.


گوگل امیدوار است که این مزیت فنی بتواند برای هدایت کاربران توییچ به سمت پخش زنده و تماشای آن بر روی پلتفرم یوتیوب موثر باشد.


لینک کوتاه: techshot.ir/u/102993 برچسب ها یوتیوب گوگل پخش زنده پخش زنده 4K منبع: engadget
همچنین بخوانید تایم لپس های گوگل نمایی از تاریخچه 32 ساله زمین را به تصویر می ... هوش مصنوعی گوگل می‌تواند مانع از نابینا شدن دیابتی‌ها شود اولین خودروی بدون راننده وارد خیابان های کانادا شد هوش مصنوعی DeepMind برای تسریع درمان بیماران مورد استفاده قرار ... ارسال نظر
تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید ارسال نظر تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396274

خبر فوق مربوط به رسانه تک شات می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم