خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
کارلوس پویول

کارلوس پویول

کارلس پویول، کاپیتان سابق بارسلونا در مصاحبه با خبرنگاران به صحبت در مورد ال کلاسیکوی حساس شنبه آتی پرداخت.

به گزارش ورزش 11، بارسلونا شنبه آتی در نوکمپ میزبان رئال است؛ در حالی که به دلیل فاصله 6 امتیازی با کهکشانی ها، نیاز مبرمی به پیروزی در این بازی دارد. در روزهایی که رونالدو آماده نشان می دهد، بیشترین نگرانی در جبهه بارسلونا به وی بر می گردد.

پویول در همین رابطه گفت:« نه فقط رونالدو، بلکه همه رئالی ها بسیار خوب و خطرناک هستند. معتقدم بارسلونا باید به سبک همیشگی خودش یعنی حفظ و کنترل توپ بازی کند. در این صورت خطر رونالدو و دیگر بازیکنان رئال کمتر خواهد شد.
این گونه می توان شانس بیشتری برای پیروزی پیدا کرد. بارسلونا باید در ال کلاسیکو به فلسفه خودش وفادار باشد.»

پویول در مورد خاطراتش از ال کلاسیکو گفت:

« این بزرگترین بازی فصل برای دو تیم است. یک دنیا منتظرند تا این بازی فرا برسد. شانس این را داشتم تا در ال کلاسیکوهای زیادی حاضر باشم. مسابقه ای پراسترس که از 10 روز قبل از شروع، سوژه اول رسانه ها می شود.

برد 2-6 و 0-3 در برنابئو و پیروزی 5-0 در نوکمپ، از بهترین خاطراتم هستند. به خصوص پیروزی 2-6؛ چرا که رئال در حال کم کردن فاصله خود با ما بود.

در ال کلاسیکوی سال 2000 که فیگو برای اولین بار با پیراهن رئال به نوکمپ باز می گشت، همه می گفتند که رایزیگر مامور مهار فیگو خواهد بود؛ ولی گواردیولا یک هفته قبل از بازی به من گفت که باید هر روز به بازیکن پرتغالی رئال فکر کنم(فیگو).

آنجا بود که فهمیدم سرافرر(مربی وقت بارسا) قصد دارد به من از ابتدا در ال کلاسیکو میدان داده و مامور مهار فیگو کند. جو ورزشگاه عجیب و باورنکردنی بود. معتقدم در همان شرایط هم فیگو بهترین بازیکن رئال بود.»

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396234

خبر فوق مربوط به رسانه ورزش یازده می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم