کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:

هر ساله با خنک شدن روزانه هوا و ریزش برگ های رنگارنگ درختان در پائیز Google برنامه ردیابی سانتا را به روزرسانی می کند. درواقع برای Google این یک رسم تعطیلات کریسمس به شمار می آید. اخیرا Google اپلیکیشن Santa Tracker مطابق با سال ۲۰۱۶ نسخه جدید را در طراحی دیگری بروزرسانی کرد. و این نسخه مشابه با بازی Pokemon Go می باشد.

Santa Tracker

در اپلیکیشن Santa Tracker بازی های سرگرم کننده و شاد مطابق با این عید وجود دارد. و تعدادی از آن ها هم از طریق مرورگر وب قابل دسترس هستند. اما بازی جدید ارائه داده شده در Santa Tracker تحت عنوان “Present Quest” می باشد که شما باید مانند Pokemon Go در سطح شهر به گردش بپردازید تا بتوانید هدیه های مجازی را جمع آوری کنید.

اپلیکیشن Santa Tracker این بازی جدید را ۲۴ دسامبر افتتاح کرد. و به نظر می رسد ردیابی بابانوئل با دریافت کادوهای جالب و جذاب همانند لباس اندرویدی، تلویزیون اندرویدی و یا هر وسیله دیگری در گوشی های تلفن همراه برای کودکان بسیار سرگرم کننده باشد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396207

خبر فوق مربوط به رسانه زوم تک می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم