کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
عضو هیأت مدیره باشگاه سپاهان شایعه درخواست اعضای این هیأت مدیره از عبدالله ویسی برای استعفا را رد کرد. درخواست استعفا از ویسی صحت ندارد/ از او حمایت می‌کنیم به گزارش ایمنا، عصر امروز و بعد از شکست 2 بر یک سپاهان برابر گسترش فولاد تبریز در هفته دوازدهم لیگ برتر، متنی مبنی بر درخواست اعضای هیأت مدیره باشگاه سپاهان از سرمربی این تیم برای استعفا، در شبکه های اجتماعی دست به دست شد.
برای اطلاع از صحت این موضوع با محمد سلطان حسینی عضو هیأت مدیره باشگاه سپاهان به گفتگو پرداختیم.
سلطان حسینی در گفتگو با خبرنگار ایمنا در مورد این ادعا اظهار داشت: از این موضوع خبر ندارم و چنین چیزی بعید است، چون هیأت مدیره باشگاه هم در این خصوص جلسه ای نداشته است.
وی ادامه داد: باید جلسه کمیته فنی برگزار شود و موارد را بررسی کنیم، شاید اگر آن توپ که به تیرک دروازه اصابت کرد تبدیل به گل می شد، مشکلات حل شده بود و همه این ها جزء زیبایی های فوتبال است.
وی در پاسخ به این سوال که آیا هیأت مدیره باشگاه سپاهان همچنان از عبدالله ویسی حمایت می کند گفت: تا زمانی که ویسی سرمربی تیم سپاهان است از وی حمایت می کنیم و من این شایعه که ویسی دیگر سرمربی سپاهان نیست را قویاً تکذیب می کنم.
15187/118/5
کانال اطلاع رسانی: https://telegram.me/imnanews

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396193

خبر فوق مربوط به رسانه ایمنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم