خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

بارش برف و باران

سرهنگ رضا اکبری  افزود: این بارش ها در آزادراه تهران – کرج – قزوین به صورت باران و درجاده کرج -چالوس ازمحدوده پیج سرهنگ به سمت شمال به صورت برف است.
وی اضافه کرد: با توجه به فصل سرما و بارش باران و برف دراین استان، به ویژه در مناطق کوهستانی، رانندگان باید زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
وی افزود: علاوه بر زنجیر چرخ، سالم بودن بخاری و برف پاک کن از موارد مهمی است که رانندگان بایدمدنظر قراردهند .
وی یادآور شد: همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از دیگر توصیه های پلیس راه به رانندگان است.
اکبری افزود: رانندگان قبل ازشروع سفر باک بنزین خود را پر کرده تا در طول مسیر دچارمشکل نشوند.
وی درخصوص وضعیت ترافیک در جاده های البرزگفت : اکنون درلاین شمالی آزادراه تهران – کرج محدوده درنا تا پل فردیس و درآزادراه کرج -قزوین ازپل فردیس تا مهرویلا سنگین است .
وی خاطرنشان : درلاین جنوبی آزادراه کرج -قزوین ترافیک از محدوده پل حصارک تا پل فردیس و درآزادراه تهران -کرج ازمحدوده پل فردیس تا کلاک سنگین گزارش شده است .
رئیس پلیس راه البرز خاطرنشان کرد: ترافیک درجاده کرج -چالوس ازسمت شمال به جنوب به صورت مقطعی نیمه سنگین است .
وی یادآور شد: در محورهای کوهستانی استان از جمله جاده کرج – چالوس، ماموران پلیس راه برای پیشگیری از حوادث احتمالی و ترافیک مستقر شده اند.
اکبری گفت : پلیس راه استان البرز با آمادگی کامل درتمام راه های این استان برای هرگونه خدمات امدادی و انتظامی در محل های مورد نظرمستقر شده است .
استان البرز دارای یک هزار و۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان می باشد.

منبع: ایرنا

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396186

خبر فوق مربوط به رسانه ایران ویج می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم