خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
11 طبق آماری که سابق بر این هم اعلام شده شهرستان اردستان ۷۰۰ نفر نخبه دارد که مسئولان باید برای آینده آن ها فکری کنند و طرحی داشته باشند.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از صبح اردستان، امام جمعه اردستان اظهار کرد: در این هوای وانفسا که شعار فرهنگی در کشور زیاد داده می شود اما کار فرهنگی خاص صورت نمی گیرد شما نویسندگان حرمت قلم را پاس نگه داشته وهمه چیز را در مادیات نبینید.

حجت الاسلام حسن دهشیری عصر امروز در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و در همایش تجلیل از خادمان فرهنگ مکتوب گفت: هر مطلبی که می خواهید ماندگاری داشته باشد و برای جامعه قابل ارائه باشد حتما آن را مکتوب کنید تا به  دست دیگران هم برسد.

وی افزود: شما نویسندگان تا زمانی که  قلم خود را برای خدا به دست بگیرید احترام خود را حفظ کرده اید و در همه جا احترامتان وجود دارد.

دهشیری تصریح کرد: قلمی که از دین فاصله می گیرد به درد نمی خورد و اگر این قلم شکسته شود بهتر از این است که بماند و نوشته اش در جامعه نشر پیدا کند.

اردستان 700 نخبه دارد

یکی از نویسندگان مشهور اردستانی در ادامه همایش اظهار کرد: اداره ارشاد اسلامی اردستان این چراغ رو به خاموش کتاب را سالی یکبار احیاء می کند که باید از دست اندرکاران آن تشکر کرد.

حجت الاسلام احمد صادقی اردستانی گفت: 37 میلیون نفر نسل جوان در کشور وجود دارد که باید با کتاب های دینی به آنها خوراک فرهنگی بدهیم.

وی افزود: طبق آماری که قبلا اعلام شده شهرستان اردستان 700 نفر نخبه دارد که باید برای آینده آن ها مسئولان فکری کنند و طرحی خلاقانه و پویا داشته باشند.

صادقی با بیان اینکه متولیان فرهنگی در جامعه از نظر مقررات کجای کار قرار دارند تصریح کرد: در اقتصاد مقاومتی وابستگی و تناقض وجود دارد و این نوع اقتصاد از نظر فرهنگی مد نظر مقام معظم رهبری نیست.

نویسنده اردستانی تصریح کرد: فرهنگی که ما از آن صحبت می کنیم چیست و باید در خصوص آن خیلی صحبت شود.

به گفته وی، فرمایشات مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی مبنی بر اسراف نکردن خود یک نوع فرهنگ اسلامی است که باید به آن پرداخته شود.

انتهای پیام/ الف

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396179

خبر فوق مربوط به رسانه اصفهان امروز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم