کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
روز نو :

لیست ۱۸ نفره استقلال امروز بعد از آخرین تمرین این تیم اعلام شد و در بین نفرات نامی از آرش افشین، بهنام برزای و امین حاج محمدی نیست.

خط خوردن حاج محمدی از فهرست های ۱۸ نفره آبی پوشان به یک امر عادی تبدیل شده است. همچنین خط خوردن بهنام برزای هم قابل پیش بینی بود. برزای همان طور که پیش از این گفته بودیم به دلیل اعتراضی که هفته گذشته به عدم حضورش در ترکیب داشت مشخص بود که از سوی منصوریان در لیست قرار نمی گیرد.

خط زدن آرش افشین اما از تصمیمات عجیب منصوریان است. آرش افشین در نبود کاوه رضایی در جام حذفی مقابل صبای قم یکی از بازی های خوبش را به نمایش گذاشت و حتی خود منصوریان هم بعد از بازی از او تمجید کرد اما در کمال ناباوری در بازی با گسترش فولاد منصوریان او را روی نیمکت قرار داد و از کاوه رضایی استفاده کرد که عملکرد خوبی هم از خود نشان نداد.

خوب بازی نکردن کاوه رضایی در بازی با گسترش باعث شد این تصور به وجود آید که این بار منصوریان بازی خوب افشین را نادیده نمی گیرد و از او مقابل صبای قم استفاده می کند اما در اقدامی عجیب منصوریان نام آرش افشین را برای این بازی خط زده است تا سلسله تصمیمات عجیب سرمربی استقلال ادامه دار شود.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396162

خبر فوق مربوط به رسانه موبایل می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم