خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر: بازدید: 138
جوان ماندن-سلامت-پیری-غذاهای سالماین غذاهای فوق العاده به شما کمک خواهد کرد نه تنها سالم زندگی کنید، بلکه در مقابله با گذر زمان، با تغییرات کمتری مواجه شوید.

طرفداری- شاید نتوان با زمان مبارزه کرد اما ما کمکتان می کنیم تا با عوض کردن رژیم غذایی، هم سالم تر و هم قویتر به زندگی ادامه دهید و بدنتان را جوانتر نگه دارید. به نظر پیشنهاد خوبی است نه؟ پس بخوانید.

با دیوید گروتو، نویسنده کتاب The Best Things You Can Eat، صحبتی انجام دادیم تا بفهمیم کدام غذاها، جوانی و سلامتی را در بدنتان زنده می کند و این 20 روشی که خواهید خواند، نه تنها به بهبودی زندگی، بلکه به تمیزشدن ذهن و افکارتان نیز کمک خواهد کرد. (شیر کاکائو برای شما مفید است؟ خواهید دید)

                                                         استخوان ساز : پنیر های سفت

همه در معرض پوکی استخوان قرار دارند و وقتی بحث کلسیوم پیش کشیده می شود، پنیرسفت نقش یک قهرمان را ایفا میکند و از دیگر پنیر ها، کلسیوم بیشتری در اختیار بدن قرار می دهد. یک و نیم اونس پنیر پارمزان، 500 میلی گرم کلسیوم دارد. این نوع پیر ها دارای خاصیت پروبیوتیک هستند که باعث گوارش بهتر می شوند. (همراه سالاد هایی که سبزیجات ویتامین دار ارند، مزه بهتری می دهد.)

                                                            ضد سرطان : کلم بروکلی

کلم بروکلی

مقدار زیادی از این کلم مصرف کنید، زیرا این گیاه مفید، التهاب را کاهش می دهد و شما را از سرطان ریه، معده و انواع آن مصون نگه می دارد و رشد هرگونه تومور در بدن را متوقف می کند؛ خاصیت دیگری که دارد از رشد سریع سلول های بدن جلوگیری می کندکه همین باعث بهبود تخریب های سلولی می شود. این گیاه پرخاصیت را در هر وعده همراه با املت و یا سالاد مصرف کنید.

                                                                     سرشار از فیبر : سیب

سیب

مصرف سیب، کلسترول را کنترل و خطر ابتلا به بیماری های قلبی را به مقدار قابل توجهی کاش می دهد. سیب هم چنین تاثیر شگفت انگیزی بر روی دستگاه گوارشی دارد اما مساله مهم این است که نباید این میوه را پوست کند، زیرا دو سوم فیبر و آنتی اکسیدان موجود در سیب، در پوست آن قرار دارد.

                                      تامین کننده انرژی پیش از ورزش : جو دو سر

جو دو سر

ورزش، راز اصلی جوان ماندن است و این غذای مقوی فوق العاده، انرژی کافی برای تمرین را برایتان به ارمغان خواهد آورد. در یکی از تحقیقات که اخیرا انجام شد، ثابت شده است مصرف این غذای عالی 45 دقیقه پیش از تمرینات، باعث افزایش بازده در هنگام ورزش کردن می شود. این غذا به مانند یک نوشیدنی انرژی زا است اما قطعا مفید تر و مقوی تر.

                                          وعده غذای پس از تمرینات : کره بادام زمینی

کره بادام زمینی

آیا پس از یک تمرین سخت، هنوز به خودتان نیامده اید؟ گول ظاهر چرب کره بادام زمینی را نخورید، پس از هر تمرین، بدن نیاز به کربوهیدرات و پروتئین دارد اما چربی، یکی از مواد لازم برای بدن است. کره بادام زمینی را در اولویت مصرف قرار دهید.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396156

خبر فوق مربوط به رسانه طرفداری می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم