خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: باغ‌آبادی: فولاد ابتدای فصل را با تیم امروز قیاس کنید/ گل دوم نفت روی اشتباه بچه‌گانه صورت گرفت

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: شما تیم ابتدای فصل را با تیم امروز قیاس کنید و متوجه می‌شوید که فولاد چقدر تغییر کرده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، نعیم سعداوی بعد از پیروزی تیمش مقابل نفت در نشست خبری حاضر نشد و به جای وی باغ آبادی دستیارش پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

مربی فولاد گفت: در ابتدا به مردم خوزستان بابت اتفاقات اخیر تسلیت می گویم و همچنین خودم را در غم مردم آذربایجان شریک می دانم.

وی افزود: من به نفت و تیم دایی احترام می گذارم و فکر می کنم بازی بسیار تاکتیکی ای برگزار شد. ما امروز در مقابل تیم بالای جدولی بازی کردیم ولی موفق شدیم به برتری تاکتیکی برسیم. شما به بازی های ابتدای فصل دقت کنید و حالا بازی های ما را با آن زمان قیاس کنید و ببینید چقدر تغییر کرده ایم.

باغ آبادی تأکید کرد: 90 درصد تیم ما خوزستانی است و می بینید ساسان انصاری و تشریفات چقدر پیشرفت کرده اند و آن قدر با انگیزه بازی کردند که همه را به وجد آوردند. ما به دنبال فوتبال تماشاگرپسند و بازی زیبا هستیم و امیدواریم مردم خوزستان از این بابت خوشحال باشند. این نوید را می دهم که اگر کمی زمان داشته باشیم فوتبال خوزستان را مثل سال های گذشته به اوج برسانیم.

مربی فولاد در پایان گفت: روی گل هایی که دریافت کردیم برخی از بچه ها کم کاری کردند و بعضی حرکات بچگانه بود، هرچند آنها فکر کردند با زدن 4 گل همه چیز تمام شده است.

انتهای پیام/ر

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396150

خبر فوق مربوط به رسانهفارس نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم