خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

دو تیم سایپا و استقلال خوزستان در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۵ در ورزشگاه پاس قوامین تهران به دیدار هم رفتند که این بازی در نهایت با حساب ۲ بر صفر به سود تیم استقلال خوزستان به اتمام رسید.

گل‌های این دیدار در دقایق ۱۵ توسط رحیم زهیوی و ۷۸ توسط میثم دورقی (هر دو از روی نقطه پنالتی) به سود استقلال خوزستان رقم خورد. سایپا در چهار هفته گذشته، سه دیدار مقابل استقلال تهران، نفت تهران و حالا استقلال خوزستان را با شکست ۲ بر صفر به پایان رسانده است.

همچنین روح‌الله شریفی داور این بازی، به مهدی بدرلو از سایپا و رحیم زهیوی و حسن بیت‌سعید از استقلال خوزستان کارت زرد نشان داد.

استقلال خوزستان بعد از پیروزی ۳ بر یک مقابل ماشین‌سازی تبریز در هفته هشتم دیگر پیروز نشده بود. این در حالی است که سایپا آخرین برد خود را در هفته سوم و دیدار مقابل سیاه‌جامگان کسب کرده است.

استقلال خوزستان با برتری مقابل سایپا ۱۵ امتیازی شد و به رده هفتم جدول صعود کرد و سایپا ۹ امتیازی نیز در رده پانزدهم جدول باقی ماند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396148

خبر فوق مربوط به رسانهفوتبال می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم