کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
بازیکنان استقلال حضور افراد متفرقه در رختکن استقلال/ فرار بازیکنان از مصاحبه با حمایت مسئولان بعد از پایان دیدار استقلال و صبای قم تعدادی از افراد متفرقه در رختکن آبی‌پوشان حاضر شده و خواستار گرفتن عکس یادگاری بودند که مأموران این افراد را از رختکن بیرون کردند.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، دیدار تیم های فوتبال استقلال و صبای قم در حالی با دو گل به سود آبی پوشان به پایان رسید که بعد از پایان بازی محمدحسین زرندی مدیر رسانه ای استقلال قصد داشت به رختکن برود، اما مسئولان برگزاری مسابقه و مأموران نیروی انتظامی به وی اجازه ورود به رختکن استقلال را نمی دادند. این موضوع باعث اعتراض مدیر رسانه ای استقلال شد و درنهایت با وساطت اطرافیان وی موفق شد به رختکن برود.

* یکی دیگر از نکات عجیب بعد از پایان مسابقه این است که مأموران مستقر در ورزشگاه بازیکنان استقلال را از میکسدزون تا اتوبوس این تیم اسکورت کرده و در حالی که بازیکنان استقلال چندان تمایلی به صبحت با رسانه ها ندارند، با حمایت مأموران به اتوبوس این تیم منتقل می شوند.

* تعدادی از افراد متفرقه برای گرفتن عکس وارد رختکن استقلال شدند که مأموران نیروی انتظامی این افراد را از رختکن بیرون کردند.

فارس

450

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396137

خبر فوق مربوط به رسانه جام نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم