کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
​سود سهامداران شرکت سیمان سپاهان مربوط به سال های مالی منتهی شهریور ماه١٣٩٣ و١٣٩٤ از سوی شعب بانک صادرات ایران پرداخت می شود.
خبراقتصادی - براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت سیمان سپاهان سود سهام سال های مالی منتهی به پایان شهریور ماه١٣٩٣ و١٣٩٤از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز شنبه، سیزدهم آذرماه سال٩٥ پرداخت می شود. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوط به شعب این بانک مراجعه و سود سهام خود را دریافت کنند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران،‌پرداخت سود یاد شده، تنها توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران شرکت سیمان سپاهان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های: ٠٣١٥٢٤٥٤٤٧١ داخلی٢٢٥و٢٢٤تماس بگیرند.
شایان توجه است؛ بخش عظیمی از شرکت های فعال در بورس سود سهام قابل پرداخت به سهامداران خود را به دلیل قابلیت و ظرفیت های الکترونیکی مطلوب و متنوع بانک صادرات ایران از طریق این بانک پرداخت می کنند.
گفتنی است بانک صادرات ایران با ٢٥٤٥ شعبه در سراسر کشور، ٥٠٠هزار دستگاه پایانه فروش متصل به حسابهای این بانک، صدور بیش از ٦٢ میلیون کارت الکترونیکی و ارایه خدمات متنوع و به روز بانکی، به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقاء خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین دارد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396133

خبر فوق مربوط به رسانه خبر اقتصادی می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم