خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

پس از گذشت دو هفته از عرضه بازی Watch Dogs 2 بر روی کنسول‌ ها بالاخره این عنوان بر روی رایانه‌ های شخصی نیز منتشر شد.

شما می‌توانید نسخه رایانه‌ های شخصی بازی Watch Dogs 2 را از طریق شکه استیم، Uplay و یا از مکان‌ های فروش دیگر خریداری کنید لازم به ذکر است که این عنوان هنوز برای سیستم عامل مک منتشر نشده است.

انتشار بازی Watch Dogs 2 برای رایانه‌ های شخصی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از گیمفا، اخیرا شرایطی فراهم آمده است که شما با خرید یک مدل خاص کارت گرافیک انویدیا، به صورت رایگان بازی Watch Dogs 2 را می‌توانید دریافت کنید.

در ابتدا قرار بود با فرا رسیدن تاریخ عرصه بازی، Watch Dogs 2 بصورت همزمان بر روی هر سه پلتفرم مقصد منتشر شود اما بنابر دلایلی انتشار بازی بر روی رایانه‌ های شخصی با تاخیر دو هفته‌ ای روبرو شد. شرکت یوبی‌ سافت در این رابطه معتقد است که این تاخیر به تیم سازنده این فرصت را داده است تا بتوانند مطمئن شوند که عنوان Watch Dogs 2 عملکرد بسیار خوبی بر روی رایانه‌ های شخصی خواهد داشت.

شرکت یوبی‌ سافت پیش از عرضه بازی Watch Dogs 2 عنوان کرده بود که با تجربه این بازی جای خالی سری Assassin’s Creed در سال ۲۰۱۶ به خوبی پر می‌ شود اما پس از انتشار بازی Watch Dogs 2 نتوانست در ابتدا فروش بسیار خوبی داشته باشد. نسخه دوم بازی در مقایسه با نسخه اول کاهش هشتاد درصدی فروش در هفته اول داشت، شرکت یوبی‌ سافت در واکنش به این موضوع عنوان کرد:

ما به خاطر بازخوردهای مثبت از سوی منتقدان و بازیبازان بسیار خوشحال هستیم زیرا این موضوع موفقیت Watch Dogs 2 را در دراز مدت تضمین می‌ کند.

بازی Watch Dogs 2 اخیرا روند رو به رشدی در زمینه فروش داشته است و شاید پیش بینی شرکت یوبی‌ سافت از آینده بازی درست بوده است.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396130

خبر فوق مربوط به رسانهبرسام می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم