خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

سرویس اقتصاد جوان ایرانی _ بخش بورس، بیمه، بانک و بازار:

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران و معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: امسال تولید گندم ایران به ۱۴ میلیون تن رسید.

 به گزارش جوان ایرانی به نقل از صبحانه، علی قنبری ظهر امروز در دیدار با استانار آذربایجان غربی با تشریح چگونگی پرداخت مطالبات گندم‌کاران اظهار داشت: امسال گندم تولیدی کشور به 14 میلیون تن رسیده که بیش از 11 میلیون تن آن توسط دولت خریداری شده است.

وی تصریح کرد: با این حجم خریداری شده، تأمین ریالی و پرداخت مطالبات گندمکاران دشوار شده  اما وزارت جهاد کشاورزی به‌صورت ویژه این موضوع و پرداخت به موقع مطالبات گندم کاران را در دستور کار داده است.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: خرید تضمینی گندم در سال 95 از رشد قابل توجه 3 میلیون و 393 هزار تنی که حدود 41 درصد است نسبت به سال گذشته برخوردار بوده و تحقق این امر، مرهون وجود استراتژی مدون و هدفمند دولت در مسیر اقتصاد مقاومتی و همت و تلاش کشاورزان عزیز است.

قنبری با اشاره با کمک دولت به کارخانجات قند آذربایجان غربی در پرداخت مطالبات چغندرکاران و حمایت از تولید دانه‌های روغنی به‌ویژه آفتابگردان گفت: دولت خود را متعهد به حمایت از کشاورزان در این دو زمینه می‌داند.

منبع : تسنیملینک کوتاه: betanews.ir/news/396126

خبر فوق مربوط به رسانهجوان ایرانی می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم