خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: بررسی انتخابات آمریکا با حضور معاون وزارت خارجه در کمیسیون امنیت ملی مجلس

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با حضور معاون اروپا و آمریکای وزارت امور خارجه در جلسه روز یکشنبه 14 آذر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بررسی می‌شود.

همچنین در این روز، امیردریادار سیاری فرمانده نیروی دریای ارتش نیز به‌مناسبت روز «نیروی دریایی» گزارشی به اعضای این کمیسیون ارائه خواهد کرد.

روز سه‌شنبه نیز نمایندگان عضو کمیسیون، اعضای هیأت تحقیق و تفحص جهت «پیگیری پرونده‌های حقوقی مربوط به حقوق دولت و ملت ایران درباره کشور ایالات متحده آمریکا و مقایسه داده‌ها و ستانده‌های این حقوق براساس پیگیر‌ی‌ها، برنامه‌ها و احکام صادرشده در محاکم بین‌المللی» را انتخاب می‌کنند.

انتهای پیام/

 

 

 


-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.
لینک کوتاه: betanews.ir/news/396095

خبر فوق مربوط به رسانههشدار نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم