خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
موسیقی ما - کوارتت زهی «رسپینا» که چندی است، فعالیت‌های خود را در زمینه موسیقی کلاسیک آغاز کرده، قصد دارد جدیدترین اجرای خود را 13 و 14 آذرماه در تالار رودکی روی صحنه ببرد.
 
آرش اسدنژاد سرپرست و ویلنیست گروه با اعلام این مطلب به خبرنگار «موسیقی ما» توضیح داد: «کوارتت زهی رسپینا با هدف اجرا و ضبط آهنگسازان ایرانی و آهنگسازان مطرح موسیقی کلاسیک غربی تابستان امسال فعالیت خود را شروع کرد که اعضای آن را نوازندگان ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر موسیقی ملی ایران که از فارغ‌التحصیلان و مدرسان هنرستان و دانشگاه عالی موسیقی هستند، تشکیل می‌دهند.»
 
او ادامه داد: «ما قرار است، اولین کنسرتمان را 13 و 14 آذرماه در تالار رودکی روی صحنه ببریم که به اجرای آثار آهنگسازانی چون کلود دبوسی، کارن کیهانی و کاوه میرحسینی اختصاص دارد. قطعه «رازآلود» که از کاوه میرحسینی در این کنسرت اجرا خواهد شد در واقع اولین اجرایش را تجربه خواهد کرد و از کارن کیهانی نیز قطعه‌ای با عنوان «به چشمان زیبایش» اجرا خواهد شد.»
 
این هنرمند در معرفی اعضای کوارتت زهی «رسپینا» نیز گفت: بنده به عنوان سرپرست و نوازنده ویلن اول، پوریا اصانلو (ویلن دوم)، دانیال جورابچی (آلتو) و ارسلان علیزاده (ویلنسل) از اعضای این گروه هستیم.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396060

خبر فوق مربوط به رسانهموسیقی ما می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم