خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
جهانگیری در حکمی سعید اوحدی را به عنوان مشاور خود منصوب کرد. آقای مشاور خوش آمدید به گزارش خبرگزاری ایمنا،معاون اول رییس جمهور در حکمی مهندس سعید اوحدی را به عنوان مشاور خود منصوب و از حسن پلارک بخاطر تلاش ها و زحمات در طول مدت این مسئولیت قدردانی کرد. متن حکم دکتر اسحاق جهانگیری بدین شرح است:
جناب آقای مهندس سعید اوحدی
نظر به مراتب تعهد، شایستگی و توانمندی های شما، به موجب این حکم جناب عالی را به سمت « مشاور معاون اول رییس جمهور »، برمی گزینم.
با عنایت به اولویت دولت در توسعه روابط اقتصادی با جمهوری عراق، لازم است با بهره گیری از مجموعه توانمندی های کشور در جهت رفع موانع و گسترش روابط اقتصادی دو کشور از جمله پیشبرد برون گرایی اقتصاد(توسعه صادرات غیرنفتی) مبتنی بر سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی و اعتلای این روابط و پیگیری تحقق توافق ها و تفاهم های حاصله در کمیسیون عالی مشترک اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عراق با همکاری بخش های دولتی به ویژه طرف ایرانی کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور و نیز بهره گیری از ظرفیت و توان بخش خصوصی اقدام نموده و با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، منشاء تحولات و خدمات بیشتری باشید.
اسحاق جهانگیری
معاون اول رییس جمهور/08109/122/1
کانال اطلاع رسانی: https://telegram.me/imnanews

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396055

خبر فوق مربوط به رسانهایمنا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم