خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
در آخرین روز ماه صفر (چهارشنبه دهم آذر) مصادف با شهادت امام رضا (ع)، هنرمندان بسیاری در صفحات اینستاگرام خود، دل نوشته‌ها و عکس‌هایی را به اشتراک گذاشته‌اند.

از جمله این هنرمندان، آرام جعفری است که عکسی از حرم امام هشتم در صفجه مجازی خود منتشر کرده است.

عباس غزالی هم عکسی از گنبد برف‌پوش حرم امام رضا (ع) را در صفحه اینستاگرام خود گذاشته است که با هوای این روزها هماهنگی دارد.

این بازیگر تلویزیون و سینما در کنار عکس حرم امام رضا (ع) نوشته است: «برف سفید و گنبد زردت چه دلرباست/ عرش خدا به مشهدتان غبطه می‌خورد.»

بهار و برزو ارجمند فرزندان زنده‌یاد انوشیروان ارجمند نیز که خود زاده مشهد هستند، با انتشار عکس‌هایی از حرم از همشهریانشان طلب دعا کرده‌اند.

مهدی ماهانی بازیگر تلویزیون و سینما هم که این روزها را در مشهد می‌گذراند، نوشته است: «یا آقام امام رضا زیباترین مکان زمین براى من بارگاه مطهر شماست. من یک شب خوابیدن در حرم مطهر شما رو به یک ماه گردش دور دنیا ترجیح مى‌دم. یا امام رضا به حق همین شب ازتون خواستارم شفاعت بنده و همه رفقا رو به درگاه خداوند متعال ببرید. شهادت حضرت امام رضا (ع) رو بر همه مسلمین دنیا تسلیت عرض مى‌کنم.»

او در پایان درخواست کرده است: «لطفا با نوشتن کلمه یا امام رضا در قسمت کامنت، فضا رو با انرژى مثبت، امام رضایى کنیم.»

علی لهراسبی خواننده پاپ نیز عکسی از خود در حرم امام هشتم منتشر کرده است.

نعیمه نظام‌دوست بازیگر سینما و تلویزیون نیز با انتشار متن تصنیف معروف «قطعه‌ای از بهشت امام رضا(ع)»، با صدای استاد علی‌محمد کریمخانی در صفحه اینستاگرام خود نوشته است: «آمدم ای شاه، پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده/ ای حَرمَت ملجأ درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای گل بی‌خار گلستان عشق/ قرب مکانی چو گیاهم بده/ لایق وصل تو که من نیستم/ اِذن به یک لحظه نگاهم بده/ ای که حَریمت به مَثَل کهرباست/ شوق و سبک‌خیزی کاهم بده/ تا که ز عشق تو گدازم چو شمع/ گرمی جان سوز به آهم بده/ لشگرشیطان به کمین من است/ بی‌کسم ای، شاه پناهم بده/ از صف مژگان نگهی کن به من/ با نظری، یار و سپاهم بده/ در شب اول که به قبرم نهند/ نور بدان شام سیاهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله حاجات مرا هم بده...»

مهدی مقدم، خواننده پاپ نیز با انتشار عکسی از حرم امام رضا (ع) در صفحه اینستاگرام خود شهادت امام هشتم شیعیان را تسلیت گفته است.

رامبد جوان، دانیال عبادی و رضا توکلی دیگر هنرمندانی هستند که با انتشار تصاویری نسبتا مشابه، مراتب ارادت خود را به ثامن الحجج ابراز کرده‌اند.

کوروش تهامی، بازیگر سینما و تلویزیون هم در اینستاگرام خود نوشته است: «خداوندا شما را به مقربین درگاهتان قسم، ما بندگانت را به حال خودمان وامگذار. تسلیت بخاطر این ایام.»

محمد علیزاده خواننده پاپ هم ضمن انتشار عکسی از زائری در حال دعا در حرم امام رضا (ع) نوشته است: «آرامش بخش‌ترین نقطه دنیا برای من حرم امام رضاست. هر موقع از همه چی خسته می‌شم و احساس خوبی ندارم فقط حرم آرومم میکنه. یعنی حالمو خوب می‌کنه. یعنی هواشو می‌کنم. یعنی خدا رو شکر که امام رضا (ع) رو داریم. هواتو کردم آقا جانم.»

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396043

خبر فوق مربوط به رسانه بسیج نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم