خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
سونی به تازگی سومین نرم افزار تلفن همراه خود مربوط به پلی استیشن را با نام “Communities” منتشر کرده است. این نرم افزار جدید به صورت رایگان برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس می باشد که خبر خوشی برای کاربران محسوب می شود.به گزارش بلاغ، سونی به تازگی سومین نرم افزار تلفن همراه خود مربوط به پلی استیشن را با نام "Communities” منتشر کرده است. این نرم افزار جدید به صورت رایگان برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس می باشد که خبر خوشی برای کاربران محسوب می شود. خبر خوش سونی برای کاربران اندروید و iOS
PlayStation Communities قرار است برقراری ارتباط کاربران با دوستان شان و در ارتباط ماندن آن ها را در پلی استیشن۴ هنگامی که از آن دور هستند راحت تر کند. این به این معنی است که آن تنها با کنسول پلی استیشن ۴ کار می کنند، و نسل های پیشین آن را پشتیبانی نمی کند.

PlayStation Communities مانند هابی کار می کند که شما می توانید علاوه بر دوستان، بازیکنانی که علایقی مانند شما دارند را پیدا کنید. به عنوان مثال، این نرم افزار به شما اجازه پیوستن به گروه ها و ورود به بازی هایی را که بازیکنان آن PlayStation Communities را بر روی گوشی خود نصب کرده اند، می دهد.

شما حتی می توانید در داخل نرم افزار با دیگران صحبت کنید. این نرم افزار زمانی مفید بودن خود را نشان می دهد که شما نمی توانید بازیکن کافی برای راه اندازی یک رید یا گروه را پیدا کنید، بنابراین این نرم افزاربه کمک تان می آید تا بتوانید با آن پلیر پیدا کنید.

علاوه بر این، شما هم چنین قادر هستید که پروفایل اعضای دیگر را مشاهده کنید، لیست گروه هایی را که در آن ها حضور دارید ببینید و نیز افراد دیگری را که در گروه های شما هستند مشاهده نمایید. بدیهی است که شما می توانید جوامع بیشتری را که ممکن است با منافع شما هم راستا باشند کشف کنید.

اگر چه PlayStation Communities به صورت رایگان برای دانلود در هر دو سیستم عامل اندروید و آی او اس موجود خواهد بود، اما هنوز بر روی گوگل پلی و اپ استور قرار نگرفته است. با توجه به گفته توسعه دهندگان، این برنامه تا چند ساعت آینده در دسترس خواهند بود.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396038

خبر فوق مربوط به رسانه بلاغ می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم