جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:
روز نو :

علیرضا منصوریان فردا وارد چهل و ششمین سال زندگی اش می شود. سرمربی متولد 11 آذر 1350 استقلال درست در روز جشن تولدش باید برابر صبا در قم قرار بگیرد.

شنیده شده در اردوی پیش از بازی آبی ها، بازیکنان این تیم در اتاق مهدی رحمتی جمع شدند تا برنامه ریزی های شان را برای برگزاری جشن تولد آقای سرمربی انجام بدهند. قرار شده پیروزی برابر صبا به منصوریان تقدیم و جشن تولد او هم بعد از بازی در هتل المپیک قم برگزار شود.


منصوریان سرمربی از برگزاری بازی در روز تولدش، خاطره ای شیرین دارد. او در سال اول حضورش در نفت، 11 آذر برابر پرسپولیس قرار گرفت و بازی را به شکل دراماتیکی برد. درحالیکه بازی با نتیجه یک بر یک در جریان بود، پرتاب دست بلند بیرانوند در وقت های اضافه بازی به ارسلان مطهری رسید و او گل پیروزی نفت را در روز تولد منصوریان زد. آن سال، بهترین روزهای مربیگری منصوریان هم بود. او با نفت تا روز آخر فصل، شانس قهرمانی بود و در لیگ قهرمانان آسیا هم جز صعود از گروهش تا پای حضور بین 8 تیم برتر قاره هم رفت.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396034

خبر فوق مربوط به رسانهموبایل می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم