خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان بم از دستگیری عاملان بارگذاری صفحه ای در فضای مجازی با محتوای تبلیغ مواد مخدر و اقلام ممنوعه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آرمان کرمان؛ غلامرضا بهروزه در این خصوص به خبرنگار ما گفت: کارشناسان پلیس فتا این فرماندهی در پی پایش هدفمند محتوای فضای مجازی صفحه ای فعال در شبکه اینستاگرام که اقدام به تبلیغ اقلام ممنوعه از قبیل برخی از انواع مواد مخدر می کرد را شناسایی کردند.

وی افزود: با اقدامات و پی جوئی های فنی صورت گرفته در فضای سایبری هویت دایرکنندگان این صفحه برای پلیس مشخص شد و در این رابطه دو پسر جوان ساکن یکی از نقاط روستایی حومه شهر بم شناسایی شدند.

جانشین فرمانده انتظامی بم بیان داشت: این دو متهم ضمن هماهنگی با مقام قضایی دستگیر و در تحقیقات به عمل آمده به ساخت و بارگذاری صفحه ای با محتوای تبلیغ اقلام ممنوعه در فضای مجازی اعتراف کردند.

بهروزه در پایان خاطرنشان کرد: پلیس با ارتقاء دانش سایبری و پایش مستمر فضای مجازی تمام تلاش خود را جهت ناکامی هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای حقیقی و مجازی به کار خواهد گرفت و در این زمینه حساسیت و گزارش مسئولانه شهروندان نسبت به این موارد راهگشا خواهد بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396023

خبر فوق مربوط به رسانهدانا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم