خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه امروز(11 آذر) در اجلاس استانی نماز در کرمانشاه، اظهار کرد: در حال حاضر باید نسل جوان و امروزی در زمینه اقامه نماز ترغیب شوند.

وی ابراز کرد: قرارگرفتن جوانان در این مسیرمی تواند آنها را از آسیب های اجتماعی دور نگه دارد و نماز و تعمیق دادن آن در بین نسل جوان خصوصا دانش آموزان در مدارس می توان مشکلات و آسیب های اجتماعی را کاهش داد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با بیان اینکه در حال حاضر دنیا از بی معنویتی رنج می برد، افزود: رقابت بین کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا نمونه این امر است.

آیت الله علما اضافه کرد: امروز دشمنان سعی دارند با برنامه ریزی های فراوان مسلمانان را در مسیر اهداف خود هدایت کنند.

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اینکه دین اسلام تأکید فراوانی بر اقامه نماز دارد، گفت: در هیچ دینی مانند اسلام به نماز اهمیت داده نشده است.

این مقام مسئول یادآور شد: غفلت از نماز گرفتاری های بسیاری را ایجاد می کند و مبارزه با غفلت جوهره نماز است و امر به معروف و نهی از منکر و همچنین اقامه نماز دو اصل مهم مورد توجه امام راحل بود.

وی نماز را اساس و پایه انسان سازی عنوان کرد و گفت: نماز ستون فقرات دین اسلام است.

پایان پیام/477 ضمیمه :

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396017

خبر فوق مربوط به رسانهشبستان می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم