خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

مربیان تیم ملی ایران از نزدیک دیدار سایپا - استقلال خوزستان در هفته دوازدهم لیگ را تماشا کردند.

خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم‌های سایپا و استقلال خوزستان در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال کشورمان از ساعت 15 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه پاس قوامین آغاز شد که حواشی این دیدار به شرح زیر است:

در ابتدای بازی اعضای دو تیم به خاطر کشته‌شدگان حادثه قطار در مشهد و شهدای حله یک دقیقه سکوت کردند.

سیداکبر پورموسوی و حسین فرکی، سرمربیان دو تیم در ابتدای مسابقه به گرمی با هم خوش‌وبش کردند.

حدود 150 هوادار برای تماشای این مسابقه به ورزشگاه آمده بودند که بخش عمده هواداران سایپا را نوجوانان تشکیل می‌دادند.

وحید شیخ‌ویسی، دروازه‌بان استقلال خوزستان که چند سالی در تیم سایپا بازی گرده است، در ابتدای بازی به سمت نیمکت نارنجی‌پوشان رفت و با اعضای این تیم خوش‌وبش کرد.

در یک صحنه سعید لطفی در قلب دفاع سایپا اشتباه کرد که لوریوال جونیور هم‌تیمی او به شدت به این بازیکن اعتراض کرد.

اعضای نیمکت تیم استقلال خوزستان به خصوص بهمن روشنایی (سرپرست تیم) و پورموسوی در چند صحنه به داوری این مسابقه به شدت اعتراض کردند. همچنین فرکی نیز پس از پنالتی اول تیم استقلال خوزستان به داور معترض شد.

روشنایی پس از اخطار داور به بیت‌سعید به شدت به داور مسابقه اعتراض کرد تا روح‌الله شریفی قاضی این دیدار او را از کنار زمین اخراج کند. سرپرست استقلال خوزستان تا حدود یک دقیقه پس از اخراج از کنار زمین نرفت و با وساطت سایر نیمکت‌نشینان حاضر به ترک کنار زمین شد.

اوسیانو کروز و جواد نکونام، مربیان تیم ملی و رضا درویش، مدیرعامل باشگاه سایپا این بازی را از جایگاه ویژه تماشا می‌کردند.

چندتن از بازیکنان محروم و مصدوم تیم سایپا از جمله غلامرضا رضایی، امید خالدی، الساندرو فیلیپ و حامد شیری از روی سکوها نظاره‌گر این بازی بودند.

در یک صحنه که دانیال ماهینی، بازیکن استقلال خوزستان در پرتاب توپ تعلل می‌کرد مسعود حسن‌زاده بازیکن سایپا به داور به خاطر این اتلاف وقت اعتراض کرد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396012

خبر فوق مربوط به رسانه فردا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم