خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
آقابابایی دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به دریافت عوارض ورود در فرودگاه نجف گفت: این مبلغ که در ایام اربعین دریافت شده قانونی نیست و در این باره به سفارت عراق اطلاع‌رسانی کرده‌ایم.

مجید آقابابایی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، درباره برخی گلایه های زائران کشورمان نسبت به دریافت عوارض ورود در فرودگاه نجف اظهار کرد: این مبلغ که در ایام اربعین دریافت شده قانونی نیست و در این باره به سفارت عراق اطلاع رسانی کرده ایم.

وی ادامه داد: در رابطه با دریافت عوارض ورود پیگیریهای لازم انجام خواهد گرفت و در این خصوص اطلاع رسانیهای کامل صورت می گیرد.

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی خاطر نشان کرد: طرف مقابل نیز برای دریافت عوارض ورود در فرودگاه نجف دلایلی را مطرح کرده است اما در هر صورت بررسیها و پیگیریهای لازم مد نظر خواهد بود.

آقابابایی درباره ورود زائران اربعین حسینی نیز اظهار کرد: تمامی کسانی که ویزای اربعین حسینی را دریافت کرده بودند می توانستند به مدت 20 روز در کشور عراق حضور داشته باشند که در هر صورت تعداد قابل توجهی از زائران وارد کشور شده اند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر تردد و ورود و خروج زائران در مرزهای سه گانه و مرز هوایی به خوبی انجام می گیرد و امسال شاهد افزایش تعداد زائران و ساماندهی مناسبی از سوی دو کشور بودیم.

به گزارش تسنیم، زائران اربعین حسینی که به صورت هوایی وارد فرودگاه نجف شده بودند از دریافت عوارض 10 دلاری ورود توسط کشور عراق ابراز گلایه کرده بودند که مراتب به اطلاع مسئولان ذیربط رسیده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395995

خبر فوق مربوط به رسانه تسنیم می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم