خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رئیس جمهور گفت: با اینکه طبق آمارهای استاندار آمار بیکاری در خراسان رضوی کاهش یافته، اما در کل کشور این آمار بیشتر شده و یک معضل و مشکل بزرگ ماست.
حجت الاسلام حسن روحانی عصر امروز در جلسه شورای اداری استان خراسان رضوی در سالن اجتماعات استانداری این استان، گفت: افزایش جمعیت فعال و متقاضی کار در کشور نشان از امید و اراده برای کار است و آمار فروردین نشان می دهد بیش از یک میلیون و 200 هزار نفر جمعیت فعال به کشور اضافه شدند که این موضوع هم نعمت و هم مسؤولیتی سنگین برای ماست.
وی افزود: طبق آنچه مرکز آمار اعلام کرده است: برای 714 هزار نفر از این تعداد شغل ایجاد شده و 500 هزار نفر نتوانستند به شغل برسند و بااینکه طبق آمارهای استاندار آمار بیکاری در خراسان رضوی کاهش یافته، اما در کل کشور این آمار بیشتر شده و یک معضل و مشکل بزرگ ماست.
رئیس جمهور تصریح کرد: دولت توجه خاص و ویژه ای به مسئله اشتغال دارد و همراه با 4 مسئله مهم از مسائل موردتوجه و ویژه دولت برای تعیین بودجه است و برای آن ها اعتباری خاص مدنظر قرار داده شده است.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/395994

خبر فوق مربوط به رسانهشبکه خبر می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم